• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne lokale usługowe na sprzedaż

Znalezionych ofert: 2 604

15626682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22746486 15626682 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny lokal usługowy położony w centrum Opola na ul. Kośnego vis a vis Galerii Solaris.Umiejscowiony na parterze. Powierzchnia to 207,...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

1 649 000 PLN (7 966 zł/m2)

11
-
207 m2
-
14018943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 102154 14018943 Najnowszą inwestycją ANEO DEVELOPMENT jest kameralny budynek mieszkalny o nowoczesnej i eleganckiej architekturze zlokalizowany przy ul. Kruszewskiego 2. Niewątpliwą zaletą projektu jest bezpośrednie sąsiedztwo zielonego skweru, który niebawem zostan...

Warszawa (Praga-Południe), Kruszewskiego

Zapytaj o cenę

1
1
44.03 m2
-
14018966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 102169 14018966 Najnowszą inwestycją ANEO DEVELOPMENT jest kameralny budynek mieszkalny o nowoczesnej i eleganckiej architekturze zlokalizowany przy ul. Kruszewskiego 2. Niewątpliwą zaletą projektu jest bezpośrednie sąsiedztwo zielonego skweru, który niebawem zostan...

Warszawa (Praga-Południe), Kruszewskiego

Zapytaj o cenę

1
1
16.93 m2
-
14074145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18449 14074145 Oferta sprzedaży lokalu handlowego w atrakcyjnej lokalizacji w Galerii Nenufar przy ulicy Jana III Sobieskiego 43 w Iławie.Centrum Iławy, znakomita lokalizacja, ponad 6000 tys. mkw powierzchni użytkowej. Galeria Nenufar to obecnie kilkanaście sklep...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

199 000 PLN (4 212 zł/m2)

1
-
47.25 m2
-
15490091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19732885 15490091 Własność. Villa Virgo położona w Ustroniu Morskim przy głównej ulicy - Wojska Polskiego 250 metrów od piaszczystej plaży. Obiekt znajduje się na skraju centrum miejscowości z rewelacyjnym asfaltowym dojazdem. Działka położona tuż przy skrzyżowaniu ul...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 950 000 PLN (10 317 zł/m2)

8
-
189 m2
1928
15627189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal pod gastronomię, usługi, Centrum 22776342 15627189 Na sprzedaż lokal użytkowy w Centrum Tarnowa Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni około 70 m², usytuowany w doskonałej lokalizacji w centrum Tarnowa, w rejonie ulic Targowej i Burku. Nieruchomość znajduje się przy jednej z głównych ul...

Tarnów, ul. Targowa

413 000 PLN (5 900 zł/m2)

2
-
70 m2
-
15623259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek 120m2 na działce 631m2 22669977 15623259 DZIAŁKA USŁUGOWA BEZPOŚREDNIO PRZY UL ŁOSTOWICKIEJZABUDOWANA BUDYNKIEM USŁUGOWYM 120m2 na działce 631m2LOKALIZACJA:Działka położona w dzielnicy Gdańsk Siedlce. Położona jest bezpośrednio przy głównej ul. Łostowickiej. Bezpośredni wjazd z ulicy Łostow...

Gdańsk (Siedlce), Łostowicka

1 700 000 PLN (14 167 zł/m2)

6
-
120 m2
1950
15506585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20085790 15506585 Wombat Nieruchomości przedstawia ogłoszenie sprzedaży lokalu składającego się z czterech pomieszczeń w odrestaurowanej kamienicy w centrum Świdnicy. Do sprzedania wyjątkowy lokal o powierzchni 76,7 m², położony na 1. piętrze odrestauro...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

365 000 PLN (4 803 zł/m2)

11
-
76 m2
1904
15487784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19676919 15487784 Przedstawiam Państwu na sprzedaż lokal usługowy mieszczący się w ŚRÓDMIEŚCIU.Lokal o wielu funkcjach, o powierzchni użytkowej blisko 30 m2, położony na parterze przy ul. Smolnej 11 .Na 24,88 m2 składają się:- sala ok. 21 m2- zaplecze 2,7m2- toaleta 1...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

715 000 PLN (28 738 zł/m2)

1
-
24.88 m2
-
15476712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19417353 15476712 Gospodarstwo agroturystyczne Olchowy Młyn w Puszczy Noteckiej do sprzedania na zasadach wyłączności w sieci KNC Nieruchomości. Kupujący nie płaci prowizji! Agent prowadzący Rafał Stec. Do sprzedania zespół 5 domów na 15 ha enklawie leśnej...

Zatom Nowy (Wielkopolskie, gm. Międzychód)

3 950 000 PLN (26 zł/m2)

1
-
150000 m2
-
15265346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OBIEKT HANDLOWO-USŁUGOWY ORAZ BIURO I MIESZKANIE 14206941 15265346 Przedstawiam Państwu obiekt na Osowej Górze, składający się z hali handlowo-usługowej lub produkcyjnej, dwóch lokali usługowych oraz prywatnej części mieszkalnej.Hala o wysokości 4,5 m. Istnieje możliwość dowolnego jej przeznaczenia na działalność go...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 950 000 PLN (4 938 zł/m2)

11
-
800 m2
2001
15584510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21862465 15584510 Mamy przyjemność zaprezentować przestronny dom o ogromnym potencjale z podziałem na część usługową oraz mieszkalną w Wołominie. Jeśli szukasz dla siebie i swojej rodziny sporej przestrzeni, gdzie możesz prowadzić swoją działalność lub chcesz zainwe...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

3 650 000 PLN (7 902 zł/m2)

1
-
461.9 m2
2007