• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne lokale usługowe na sprzedaż

Znalezionych ofert: 2 604

15610720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość komercyjna Reda przy głównej drodze 22414123 15610720 Oferujemy na sprzedaż dwa niezależne lokale handlowo-usługowe, idealne zarówno jako inwestycja  jak i przestrzeń pod działalność własnej firmy.Lokal nr 1: ParterLokal nr 2: I piętroLokalizacja:- Doskonała lokalizacja przy drodze krajowej, z bezpośred...

Reda, Wejherowska

2 890 000 PLN (3 495 zł/m2)

1
-
827 m2
2012
15212912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12754941 15212912 Budynek w Gminie Stare Babice, o pow. 475m usługowo-mieszkalny, usytuowany na działce narożnej. Budynek posiada 2 kondygnacje .Konstrukcja budynku - ściany i stropodach pozwala na dobudowanie trzeciej kondygnacji czyli II piętra do wysokości 12,5 m.....

Wojcieszyn (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

3 400 000 PLN (7 158 zł/m2)

3
-
475 m2
2018
13896838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2204257 13896838 Dochodowe gospodarsto sadownicze w Dziuchowie o pow. 5,7 ha obejmujące dom jednorodzinny z garażem, zabudowania gospodarcze i komory zamrazalnicze (chłodnia o pojemności 200t), hala produkcyjna, magazyn, 2 garaże.Sprzęt rolniczo-sadowniczy. Uprawy -...

Dziuchów (Lubelskie, gm. Niemce)

1 300 000 PLN

11
-
-
-
14518867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 138079 14518867 KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, bez 2% PCC - inwestycja oddana do użytkowania !!!LOKAL U3 , Ekspozycja na strony świata zach. - od ulicyUWAGA !! podana cena jest ceną brutto!! ( z 23% VAT )Inwestycja na warszawskim Targówku zapewnia szybki dostęp ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 286 167 PLN (11 685 zł/m2)

1
-
110.07 m2
2017
15602676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22235635 15602676 Wyjątkowa Oferta Inwestycyjna – Nowoczesny Obiekt w Sercu Warmii i MazurCena: 5 600 000 zł nettoLokalizacja:Nieruchomość usytuowana jest w województwie warmińsko-mazurskim, w strefie uzdrowiskowo-wypoczynkowej, tuż przy trasie S7 (Gdynia – Gdańsk – E...

Miłomłyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Miłomłyn)

5 600 000 PLN (1 022 zł/m2)

1
-
5476.9 m2
2025
12643267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 85027 12643267 Do sprzedaży obiekt komercyjny przeznaczony pod działalność usługową. Prezentowana nieruchomości położona jest w województwie podkarpackim, 7 km od centrum miasta Jarosław, w bliskim sąsiedztwie drogi wojewódzkiej nr 865 Jarosław-Lubaczów-Tomaszów ...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

1 800 000 PLN (1 200 zł/m2)

12
-
1500 m2
1984
15600706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22203755 15600706 Na sprzedaż 53 lokale z łazienkami, 34 miejsca postojowe w garażu podziemnym o łącznej powierzchni całej nieruchomości 1809,63 m2 . Do remontu. Lokale zlokalizowane na pierwszym i drugim piętrze. Na parterze recepc...

Kraków (Prądnik Biały), Bratysławska

13 000 000 PLN (7 184 zł/m2)

1
-
1809.63 m2
2002
15597434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt na dom opieki, kwaterę pracowniczą, ośrodek 22118539 15597434 Oferta sprzedaży dotyczy nieruchomości wybudowanej w 2009 roku o powierzchni użytkowej 645,55 m², położonej na działce o powierzchni 3500 m². Obiekt z pełnymi odbiorami sanepidu i straży pożarnej, oferujący szerokie możliwości adaptacji na różnorodne...

Golęczewo (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

2 800 000 PLN (4 334 zł/m2)

12
-
646 m2
2009
15288212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14815654 15288212 Idealna oferta dla przedsiębiorców poszukujących miejsca do rozwoju swojej działalności gospodarczej Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę — przestronny budynek użytkowy z 2013 roku o powierzchni 800 m2.Nieruchomość położona jest uzdrowiskowym mieśc...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

3 190 000 PLN (3 988 zł/m2)

1
-
800 m2
2013
15283374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14680659 15283374 Wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 109,87 m2 na parterze przy głównej ulicy. O atrakcyjności tego miejsca świadczy znakomita lokalizacja, bezpośredni dostęp do lokalu z ulicy oraz solidne wykończenie budynku. Nie bez znaczenia jest również cena ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 626 016 PLN (14 918 zł/m2)

4
-
109 m2
2015
15288051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14811622 15288051 Idealna oferta dla przedsiębiorców poszukujących miejsca do rozwoju swojej działalności gospodarczej Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę — przestronny budynek użytkowy o powierzchni 230 m2.Nieruchomość położona jest uzdrowiskowym mieście Busko Zdr...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

1 490 000 PLN (6 478 zł/m2)

11
-
230 m2
1970
15275408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14460960 15275408 Nieruchomość położona na warszawskim Mokotowie, przy jednej z głównych ulic. Lokal użytkowy o pow. 375 mkw, wysokości 4 metry, usytuowany na parterze, z trzema wejściami i dużymi witrynami . Przed lokalem miejsca postojowe ogólnodostępne. Wszyst...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 959 349 PLN (10 558 zł/m2)

1
-
375 m2
1991