• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne lokale usługowe na sprzedaż

Znalezionych ofert: 2 604

15519274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20360104 15519274 MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA PŁATNOŚCI NA KILKA NIEOPROCENTOWANYCH RAT. Na sprzedaż elegancki lokal w samym sercu Ełku, położony przy spokojnej ulicy. Jest to idealne miejsce na biuro, gabinety lekarskie, studio ćwiczeń lub salon kosmetyczny. Lok...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

275 000 PLN (3 767 zł/m2)

11
-
73 m2
-
15168835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11517314 15168835 MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA PŁATNOŚCI NA KILKA NIEOPROCENTOWANYCH RAT. Na sprzedaż elegancki lokal w samym sercu Ełku, położony przy spokojnej ulicy. Jest to idealne miejsce na biuro, gabinety lekarskie, studio ćwiczeń lub salon kosmetyczny....

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

910 000 PLN (4 292 zł/m2)

11
-
212 m2
-
15542242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20872275 15542242 Szanowni Państwo,Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w Opolu na Zaodrzu. Nieruchomość położona jest na parterze w budynku o przeznaczeniu komercyjnym. Lokal ma powierzchnię użytkową 84m2. Nieruchomość ma funkcjonalne i uniwersalne w...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

650 000 PLN (7 738 zł/m2)

1
-
84 m2
-
15282514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14661892 15282514 Zainwestuj w lokal z wieloma możliwościami rozwoju! Przedstawiam Państwu lokal idealny do prowadzenia gastronomi,sklepów, a także jako siedziba firmy. Obiekt mieści się przy głównej ulicy w Rudzie Śląskiej, w sąsiedztwie niewielkiego parku.Oferowany ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

595 000 PLN (3 814 zł/m2)

11
-
156 m2
1900
15304210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15263511 15304210 Lokal o powierzchni 68,30 metrów Bytom Łagiewniki Mam przyjemność przedstawić Państwu lokal użytkowy o powierzchni 68,30 m2 Zlokalizowany na parterze kamienicy w Bytomiu dzielnicy Łagiewniki.Lokal w stanie do remontu, brak ogrzewania .W skład lokalu...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

121 951 PLN (1 793 zł/m2)

11
-
68 m2
-
15507960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ośrodek wypoczynkowy w sercu Kaszub 20110665 15507960 LOKALIZACJA:Pierszczewo - mała wieś na Kaszubach, położona w pobliżu jeziora Patulskiego, licząca ok. 140 mieszkańców. Jej udokumentowana historia sięga aż 1284 roku. Spokojne, malowniczo położone miejsce, sprzyjające wypoczynkowi w agroturystyce.OPI...

Pierszczewko (Pomorskie, gm. Stężyca)

5 900 000 PLN (587 zł/m2)

11
-
10056 m2
2021
15642016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23096195 15642016 Atrakcyjna nieruchomość komercyjna z działką składa się z dwóch połączonych części handlowo-usługowo- biurowej.Budynek handlowo usługowy PGN, był wielokrotnie remontowany i modernizowany, posiada dwie kondygnacje. Na parterze budynku  znajdu...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

8 600 000 PLN (2 556 zł/m2)

1
-
3364.57 m2
-
14639509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 153993 14639509 Oferujemy do sprzedaży Zespół Pałacowo-Parkowy położony w Janowie. Nieruchomość zlokalizowana na wzgórzu, w skład której wchodzi zabytkowy pałac o powierzchni 2.260m2, neobarokowa brama wjazdowa, spichlerz (pochodzi z...

Janów (Opolskie, gm. Olszanka)

1 990 000 PLN (881 zł/m2)

11
-
2260 m2
-
15642490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23106815 15642490 Biuro na sprzedaż– ul. Grzybowska, Warszawa 90,8 m² + taras 18,9 m²Na sprzedaż nowoczesne, klimatyzowane biuro o powierzchni użytkowej 90,8 m², zlokalizowane w prestiżowym punkcie Warszawy – przy ul. Grzybowskiej. Dodatkowym atutem jest przestronny ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 000 PLN (23 585 zł/m2)

11
-
106 m2
2004
15641986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23095965 15641986 Atrakcyjna nieruchomość komercyjna z działką składa się z dwóch połączonych części handlowo-usługowo- biurowej.Budynek handlowo - usługowy PGN, był wielokrotnie remontowany i modernizowany, posiada dwie kondygnacje. Na parterze budynku  znaj...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

8 600 000 PLN (2 556 zł/m2)

1
-
3364.57 m2
-
13672045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam nieruchomość w miejscowości Kadyny 98995 13672045 NA SPRZEDAŻ Kadyny - Nieruchomość komercyjna Nieruchomość w miejscowości Kadyny o powierzchni: 833 m2 i budynki przyległe o powierzchni: 493 m2, na działce o powierzchni: 10332 m2. Budynek A o powierzchni: 280 m2, Budynek B o powier...

Kadyny, Kadyny

1 390 000 PLN (662 zł/m2)

12
-
2100 m2
-
15493196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19784087 15493196 Do sprzedaży OŚRODEK WYPOCZYNKOWY o powierzchni 10, 3890 ha (grunt w wieczystym użytkowaniu), położony w gminie Drużbice i gminie Grabica, nad zbiornikiem wodnym - jeziorem KRZEMIENIEC o pow. 2,8029 ha. Bardzo ładnie położony, w terenie leśn...

Drużbice (Łódzkie, gm. Drużbice)

3 000 000 PLN (29 zł/m2)

1
-
103890 m2
-