• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 189

15138863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10744959 15138863 Na sprzedaż lokal o powierzchni 98 m2, w centrum Bydgoszczy, ul. 3 Maja. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, korytarza oraz łazienki. W mieszkaniu okna plastikowe. Ogrzewanie gazowe. Lokal z dużym potencjałem, nadaje się pod kancelarię, gabinety...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

499 000 PLN (5 144 zł/m2)

11
-
97 m2
-
15424753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KOMPLEKS NIERUCHOMOŚCI NA SPRZEDAŻ 18254360 15424753 Wyjątkowa Okazja Inwestycyjna na Warmii i Mazurach!Oferujemy na sprzedaż doskonale prosperujący kompleks nieruchomości, w tym hotel, salę weselną, dwie hale magazynowe, myjnię samochodową oraz zabudowy handlowo-usługowe. Teren znajduje się w malownic...

Pieniężno, Dworcowa

5 999 000 PLN (365 zł/m2)

1
-
16445 m2
1900
15326640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hala produkcyjna 630m2 z Najemcą - Bielany 15877543 15326640 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal produkcyjny o powierzchni 630 m2, położony na działce o powierzchni 2000 m2. Obiekt jest aktualnie wynajęty dwóm stabilnym Najemcom, co gwarantuje wysoką stopę zwrotu na poziomie 7%.Lokalizacja obiektu zap...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 000 PLN (5 714 zł/m2)

11
-
630 m2
-
15423598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18233081 15423598 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferujemy do sprzedaży unikatową kamienicę, zlokalizowaną przy jednej z głównych ulic miasta – Aleja Wolności.Nieruchomość po generalnych remontach (m.in. po termomodernizacji), składająca się z kilkunastu...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

2 500 000 PLN (6 250 zł/m2)

10
-
400 m2
-
15282523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal na Białołęce 14663012 15282523 THE CAPITAL REAL ESTATE POLECA!Przedstawiam Państwu na sprzedaż lokal handlowyusługowy położony na Białołęce.Łączna powierzchnia 69,12 m2. Lokal w  stanie deweloperskim. Posiada dwa wejścia.Komunikacja:- Przystanki tramwajowe (500m),- Przystanki auto...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

965 000 PLN (13 986 zł/m2)

1
-
69 m2
2021
15414442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18009856 15414442 Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość położoną w pasie granicznym pomiędzy Polską a Czechami w powiecie głubczyckim.Nieruchomość składa się z:1. działki gruntu o powierzchni około 15 arów z dojazdem do drogi głównej,2. bud...

Lenarcice (Opolskie, gm. Głubczyce)

99 000 PLN (495 zł/m2)

11
-
200 m2
-
15341104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16281228 15341104 DOSKONAŁA LOKALIZACJA NA TWÓJ BIZNES!!LOKAL W GALERII HANDLOWEJ.LOKAL: Na sprzedaż ustawny, przestronny doskonale położony lokal użytkowy w Ostródzie o powierzchni użytkowej 69,09 m2. Lokal znajduje się w Galerii Mazurskiej położonej w centr...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

546 000 PLN (7 903 zł/m2)

1
-
69.09 m2
-
15334610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny Lokal+3 Parkingi|Na Parterze|108,90 m2 16098372 15334610 Mamy przyjemność zaprezentować lokal o łącznej powierzchni 108,9 m² zlokalizowany przy ulicy Szpaczej.Lokal idealnie nadaje się na różnego rodzaju działalność usługowo-handlową. Znajdują się na parterze budynku, co zapewnia łatwy dostęp zarówno dla m...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (12 963 zł/m2)

11
-
108 m2
2020
15334598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal na parterze|2022 roku|Blisko Factory Annopol 16098371 15334598 Mamy przyjemność zaprezentować lokal o łącznej powierzchni 69,19 m² Lokal idealnie nadaje się na różnego rodzaju działalność usługowo-handlową. Znajdują się na parterze budynku, co zapewnia łatwy dostęp zarówno dla mieszkańców okolicy, jak i osób z i...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (13 029 zł/m2)

11
-
69 m2
2022
15141576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10793347 15141576 Kobylanka kGrudziądza . Budynek murowany o powierzchni 240 m2 i drugi budynek murowany o powierzchni 60 m2  na cele usługowo-magazynowo-produkcyjne . Działka o powierzchni 2.868 m2 Zapraszam na prezentację  Magdalena Jęczewska    509-192-555 Nasz do...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

299 000 PLN (997 zł/m2)

11
-
300 m2
-
12347462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 84125 12347462 Lokal biurowy o pow. 200m2 na 1p.w NOWOCZESNYM 3-PIĘTROWYM BUDYNKU, POŁOŻONYM W CENTRUM BYDGOSZCZY! Budynek wykończony ozdobnymi płytami elewacyjnymi, hole wyłożone płytkami, nowoczesne windy; budynek wyposażony w klimatyzację, instalację p...

Bydgoszcz (Bocianowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

700 000 PLN (3 500 zł/m2)

-
-
200 m2
-
15414242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek biurowy hala magazynowa, działka 7 tys. m2 18007071 15414242 NIERUCHOMOŚĆ:Przedmiotem sprzedaży jest zabudowana nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 7.110 m2. Na jej terenie posadowiony jest budynek biurowy (dom) o powierzchni całkowitej około 300 m2 oraz hala magazynowa o...

Banino, Dąbrowa

7 400 000 PLN (13 455 zł/m2)

1
-
550 m2
1996