• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 189

13762634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt z widokiem na morze Krynica Morska! 99908 13762634 Jedna z najlepiej położonych nieruchomości w Krynicy Morskiej. Czterogwiazdkowy obiekt hotelowy oddalony jedynie 60 metrów od morza oferuje swoim gościom wysokiej jakości udogodnienia. Jeden z nielicznych w Krynicy Morskiej z widokiem na morze. Łączn...

Krynica Morska (Pomorskie, gm. Krynica Morska)

99 999 999 PLN (20 890 zł/m2)

12
-
4787 m2
2016
13761983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt z widokiem na jezioro! Gierłoż! 99807 13761983 Do sprzedaży przepięknie położony prosperujący i znany obiekt nad jeziorem Siercze.  Nieruchomość składa się z: - budynku pensjonatowego dla gości z 16 pokojami z łazienkami oraz restauracją- budynku pensjonatowego dla gości z 37 pokojami- budynku ze...

Gierłoż (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kętrzyn)

15 000 000 PLN (4 340 zł/m2)

12
-
3456 m2
1940
15477869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19448204 15477869 Zapytaj o ofertę : 301520799. Lokal handlowo usługowo biurowy.  Pomieszczenia znajdują się na dwóch kondygnacjach. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi 1960 m2 (parter ~1400 m2, piętro ~600 m2). Na parterze znajduje się 10 większych...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 000 PLN (6 122 zł/m2)

11
-
1960 m2
-
13889531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 100895 13889531 Do sprzedania lokale mieszkalne i użytkowe w centrum Łasku. Do sprzedania 2 funkcjonujące lokale użytkowe, parter około 80 m kw oraz 1 piętro około 80 m kw. W tej samej kamienicy znajdują się ponadto 2 lokale mieszkalne: parter 65 m kw oraz 1 piętro ...

Łask (Łódzkie, gm. Łask)

1 950 000 PLN (24 375 zł/m2)

-
1
80 m2
-
14863121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
MYJNIA SAMOCHODOWA GDAŃAK PRZYMORZE 3574273 14863121 TYLKO U NAS! GOTWY BIZNES ! MYJNIA SAMOCHODOWA W GDAŃSKU !OBIEKT:Myjnia samochodowa w Gdańsku Przymorzu.Myjnia 4 stanowiskowa, funkcjonująca od 8 lat, lokalizacja zapewnia ciągły ruch przez cały rok. Bliskość Galerii Przymorze, natężenie ruchu, okoli...

Gdańsk (Przymorze), Obrońców Wybrzeża

1 119 000 PLN (5 595 zł/m2)

-
-
200 m2
2014
15144721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10904041 15144721 Iwonicz Zdrój – Urokliwie położona nieruchomość na skraju Beskidu Niskiego - najbardziej malowniczego zakątku województwa podkarpackiego !Jeśli szukasz inwestycji w postaci obiektu wypoczynkowego z pięknymi widokami - ten pensjonat jest dla Ciebie.Na...

Iwonicz-Zdrój (Podkarpackie, gm. Iwonicz-Zdrój)

1 200 000 PLN (3 468 zł/m2)

12
-
346 m2
1997
15394909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal 144 m2 | Browary Warszawskie | Duże witryny 17584307 15394909 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu o powierzchni 144,42 m2 przy ul. Chlodna 48.Lokal położony na parterze apartamentowca (2007 rok budowy) oraz posiada duże witryny i bezpośrednie wejście z ciągu pieszego.Lokal o...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 000 PLN (21 528 zł/m2)

11
-
144 m2
2007
15457597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 18999702 15457597 Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, obiekt usługowy z możliwością adaptacji na dowolną funkcją użytkowania, np medycynadom spokojnej starościszkolenia-konferencjesportrekreacja. Bardzo dobra lokalizacja, 20 ...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

3 899 000 PLN (2 527 zł/m2)

11
-
1543 m2
2002
8446054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18786950 8446054 Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której wybudowanych zostanie ponad 300 mieszkań! Otwórz swój biznes...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

167 046 PLN (6 682 zł/m2)

2
-
25 m2
-
15447533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18773998 15447533 Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której wybudowanych zostanie ponad 300 mieszkań! Otwórz swój biznes...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

194 304 PLN (6 700 zł/m2)

2
1
29 m2
-
15396785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17613545 15396785 Chcesz prowadzić swój biznes w najbardziej rozwijającej się dzielnicy Poznania? DOBRZE TRAFIŁEŚ! W naszej ofercie znajdziesz idealny lokal użytkowy (stan deweloperski) w zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowany na Jeżycac...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

499 000 PLN (6 481 zł/m2)

6
1
77 m2
1895
15447782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18778299 15447782 Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której wybudowanych zostanie ponad 300 mieszkań! Otwórz swój biznes...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

413 622 PLN (6 671 zł/m2)

11
-
62 m2
-