• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 189

15439336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 18579931 15439336 Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której wybudowanych zostanie ponad 300 mieszkań! Otwórz swój biznes...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

981 000 PLN (5 136 zł/m2)

2
1
191 m2
-
15439344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18579930 15439344 Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Posiadamy lokale od 25m2 do niemal 200m2! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

855 822 PLN (6 634 zł/m2)

2
-
129 m2
-
15438975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18565443 15438975 Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której wybudowanych zostanie ponad 300 mieszkań! Otwórz swój biznes...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

343 280 PLN (7 006 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15419424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18123317 15419424 Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której wybudowanych zostanie ponad 300 mieszkań! Otwórz swój biznes...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

701 118 PLN (6 614 zł/m2)

2
1
106 m2
2025
15419425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18123318 15419425 Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której wybudowanych zostanie ponad 300 mieszkań! Otwórz swój biznes...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

219 300 PLN (6 645 zł/m2)

2
1
33 m2
2025
15394132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17567715 15394132 Chcesz prowadzić swój biznes w najbardziej rozwijającej się dzielnicy Poznania? DOBRZE TRAFIŁEŚ! W naszej ofercie znajdziesz idealny lokal użytkowy w zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowany na Jeżycach przy ul. Wawrzynia...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

414 000 PLN (6 571 zł/m2)

6
1
63 m2
1895
15451378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18859554 15451378 Mam przyjemność przedstawić Państwu gotową dochodową inwestycję, a mianowicie przestronny dom na SPRZEDAŻ przystosowany na 3 poziomach pod najemców zlokalizowany w jednej z miejscowości gm. Baranów. Dom posiada powierzchnię użytkową ok. 230 m2 na dz...

Baranów (Wielkopolskie, gm. Baranów)

770 000 PLN (3 348 zł/m2)

7
-
230 m2
-
15453947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 18932903 15453947 Na sprzedaż hala 336m2 na działce 1382 m2 za 1300000 na Glinkach. Idealny stan techniczny-książka budowlana obiektu, aktualne przeglądy. Budynek parterowy na terenie zamkniętym z ochroną. Hala o wymiarze 25x15 m , wykonana z ocieplonej płyty obo...

Bydgoszcz (Glinki-rupienica) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 300 000 PLN (3 869 zł/m2)

11
-
336 m2
-
15448856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal użytkowy w Ostródzie przy ul. Sienkiewicza, 18793356 15448856 IX-120. Lokal użytkowy w Ostródzie przy ul. Sienkiewicza, 33,11 m2, na parterze oraz na pietrze, z wejściem od ulicy, rolety antywłamaniowe. W części parterowej korytarz, z wejściem na salę usługową (zamykane), sala handlowo usługowa, WC.&a...

Ostróda, ul. Henryka Sienkiewicza

145 000 PLN (4 379 zł/m2)

3
-
33.11 m2
-
14805682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 34916 14805682 Oferujemy do sprzedaży lub wynajęcia nieruchomość położoną w Białej Podlaskiej przy ul. Jana Pawła II 196 na działce o nr ewid. 185853 i pow. 1545 m², na której zlokalizowany jest budynek magazynowo-handlowy z częścią biurowo-socjalną.Budynek magazyn...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

3 495 000 PLN (2 925 zł/m2)

1
-
1195 m2
1970
15431375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DWOREK TUCHOLSKI BLISKO JEZIOR I LASÓW 18405988 15431375 NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWY HOTEL W SERCU KOCIEWIALOKALIZACJANieruchomość położona jest w w centrum regionu Kociewie, w miejscowości Zblewo. Jest to region pełen naturalnego uroku, z licznymi atrakcjami turystycznymi i przyrodniczymi. W bliskiej okolicy zn...

Zblewo, Leśna

9 999 000 PLN (3 892 zł/m2)

1
-
2569 m2
2006
15340718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16270658 15340718 Na sprzedaż lokal fryzjersko-kosmetyczny o powierzchni 17,5 m2 położony na osiedlu Osowa Góra. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy, miejsca parkingowe przed lokalem lub możliwość parkowania za blokiem wjazd na pilota. Dostępne media: prąd, wod...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

110 000 PLN (6 471 zł/m2)

11
-
17 m2
-