• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 189

15489478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19718836 15489478 Oferta sprzedaży lokalu usługowego w centrum Świebodzic, prezentowana przez Biuro Nieruchomości "Mój Dom S.C.", to interesująca propozycja dla osób poszukujących przestrzeni do prowadzenia działalności handlowej lub usługowej. Loka...

Świebodzice (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

127 000 PLN (4 233 zł/m2)

11
-
30 m2
1920
15528927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20578168 15528927 Oferuję na sprzedaż lokal usługowy na parterze w kamienicy oddanej w 2024r.Powierzchnia całkowita lokalu wynosi 255,9m2.Lokal w standardzie deweloperskim, wyposażony we wszystkie media (prąd, woda, kanalizacja, gaz), ogrzewanie gazowe. Miejs...

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

1 888 542 PLN (7 380 zł/m2)

1
-
255.9 m2
2024
15448170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18786087 15448170 Na sprzedaż malowniczo położony, funkcjonujący i dochodowy pensjonat w Szklarskiej Porębie, w bezpośredniej bliskości wyciągu narciarskiego Ski Arena Szrenica.Jest to idealne miejsce dla  inwestorów pragnących prowadzić działalność w branży ...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

4 000 000 PLN (10 724 zł/m2)

1
-
373 m2
-
15523221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20458264 15523221 Na sprzedaż, lokal blisko morza, ok. 250 m do plaży, przy trasie drogowej i kolejowej, w centrum Kołobrzegu. Lokal o charakterze usługowo-biurowym położony na parterze budynku wielorodzinnego. Zlokalizowany przy ciągu pieszym. Na łączną powierzchni...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 460 000 PLN (6 457 zł/m2)

11
-
381 m2
2010
13878324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 10965 13878324 Nieruchomość inwestycyjna! Zarabiaj i wypoczywaj!Posiadamy w ofercie całoroczny dom położony w miejscowości Mołowiste, około 20 km od Augustowa. Położony w pięknym miejscu, wśród lasów i jezior. Pozwala na korzystanie z przyrody przez cały rok. Posa...

Mołowiste (Podlaskie, gm. Płaska)

2 100 000 PLN (7 778 zł/m2)

8
-
270 m2
2009
13892260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2199154 13892260 Do sprzedania pawilon handlowy o powierzchni 297 mkw w bardzo dobrej lokalizacji Tomaszowa Mazowieckiego. Nabywając pawilon, nowy właściciel dostaje w posiadanie: lokale 54 mkw + zaplecze 30 mkw (pod powierzchnią sklepu i zaplecza piwnica o powierzc...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

642 276 PLN (2 163 zł/m2)

-
1
297 m2
1999
15516646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 20296316 15516646 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową halę magazynową zlokalizowaną w Brzegu.Ta imponująca przestrzeń o powierzchni 1176 m2 jest doskonałą okazją dla przedsiębiorców poszukujących miejsca pod działalność produkcyjną lub magazynową. Budynek można użytkować,...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

1 800 000 PLN (1 531 zł/m2)

1
-
1176 m2
-
15512836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 20179433 15512836 Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży działkę zabudowaną halą magazynowo-produkcyjną wraz z biurowcem w okolicach Bochni, przy DK 94 oraz autostradzie A4 (zjazd Bochnia).Działka o pow. 7200 m2 zabudowana halą o pow. 2715 m2 z biurowcem o pow. 600 ...

Bochnia (Małopolskie, gm. Bochnia)

18 900 000 PLN (5 701 zł/m2)

7
-
3315 m2
2020
15236020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13492350 15236020 Oferujemy działający warsztat samochodowy w Strzelcach Opolskich. Do dyspozycji jest działka 3600 m2 oraz warsztat z pomieszczeniem gospodarczym i socjalnym. Warsztat główny jest o powierzchni 160 m2 plus 50 m2 powierzchni socjalnej. Dodat...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

1 500 000 PLN (4 688 zł/m2)

11
-
320 m2
1980
15426926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18318164 15426926 Do zaoferowania posiadamy działkę 2,5 ha na której znajdują się dwa stawy, jeden w formie basenu - betonowy, drugi naturalny. Całość bardzo dobrze utrzymane. Na nieruchomości znajdują się dwa budynki murowane, w całości wykończone z sanitariatami ora...

Toszek (Śląskie, gm. Toszek)

1 499 999 PLN (60 zł/m2)

11
-
25000 m2
-
15204935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12553498 15204935 Proponujemy Państwu świetna propozycje inwestycyjną którą można przedstawić w trzech opcjach: 1. Obiekt weselno-restauracyjny w bardzo dobrym stanie technicznym, wymagającym jedynie odświeżenia aby mógł funkcjonować i przynosić dochody. Obiekt skła...

Leśnica (Zalesie śląskie) (Opolskie, gm. Leśnica)

590 000 PLN (983 zł/m2)

11
-
600 m2
-
15358896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16759340 15358896 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży czterech luksusowych willi w malowniczej Osadzie Małysze. Odkryj urok ekskluzywnego wypoczynku, gdzie luksus spotyka się z naturą. W tej wyjątkowej enklawie, położonej w sercu malowni...

Jaworzynka (Śląskie, gm. Istebna)

5 500 000 PLN (5 729 zł/m2)

12
-
960 m2
2022