• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 188

15349351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Garaż Murowany Na Weteranów Wieniawa 16504453 15349351 Garaż zlokalizowany przy ulicy Weteranów na osiedlu Wieniawa w Lublinie.Przy skrzyżowaniu Racławickie, Sowińskiego, Poniatowskiego.Pełna własność z księgą wieczystą.Wymiary 6m x 2,87mPowierzchnia 17m2.Zapraszam do kontaktu...

Lublin (Wieniawa) (Lubelskie, gm. Lublin)

69 000 PLN (4 059 zł/m2)

1
-
17 m2
-
14578690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy kompleks biurowy w centrum Krosna! 144387 14578690 NOWA PROMOCYJNA CENA!>> Krótki opis nieruchomościMamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż kompleks biurowy w centrum Krosna (województwo podkarpackie), przy ul. Podwale. Nieruchomość składa się z 5 budynków biurowych o łącznej powierz...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

2 500 000 PLN (366 zł/m2)

11
-
6830 m2
-
15542463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20875393 15542463 Na sprzedaż nieruchomości gruntowa zabudowana budynkiem wolnostojącym o przeznaczeniu handlowo-usługowo-biurowym - zlokalizowana w Kędzierzynie–Koźlu (Blachownia)   Dane szczegółowe nieruchomości: - działka gruntowa własnościowa zabudowan...

Kędzierzyn-Koźle (Opolskie, gm. Kędzierzyn-Koźle)

1 600 000 PLN (2 133 zł/m2)

1
-
750 m2
-
14356869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 124428 14356869 Oferta sprzedaży lokalu handlowo-usługowego w atrakcyjnej lokalizacji w Galerii Mazurskiej przy ulicy Jana Pawła II w Ostródzie.Lokal na parterze z najemcą, rentowność 12 % w skali roku. Lokal znajduje się na parterze przy jednych z głównych ciągów ...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

299 000 PLN (5 602 zł/m2)

1
-
53.37 m2
2012
14101623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 103425 14101623 Polecam do zakupu halę w miejscowości Słaboszewko 10 km od Barcina,50 km od Bydgoszczy. Działka 3900 m2 ogrodzona, hala 330 m2 ocieplona styropianem , dach wymieniona papa termozgrzewalna , nowe bramy :wjazdowa na plac i wjazdowe na halę -3 szt. , ...

Słaboszewko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dąbrowa)

399 000 PLN (1 209 zł/m2)

11
-
330 m2
-
12243181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 83910 12243181 Polecam do zakupu halę w miejscowości Słaboszewko 10 km od Barcina,50 km od Bydgoszczy. Działka 3900 m2 ogrodzona, hala 330 m2 ocieplona styropianem , dach wymieniona papa termozgrzewalna , nowe bramy :wjazdowa na plac i wjazdowe na halę -3 szt. , ...

Słaboszewko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dąbrowa)

399 000 PLN (1 209 zł/m2)

11
-
330 m2
-
15549424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hotel z 44 pokojami pod Gdańskiem przy S7. 20940216 15549424 OFERTA SPRZEDAŻY FUNKCJONUJĄCEGO HOTELU - nieruchomość z całym know-how - przejmujesz gotowy, rozkręcony biznes od pierwszego dnia po nabyciu prawa własności!Z przyjemnością prezentujemy Państwu okazję nabycia hotelu położonego w bliskiej odległości ...

Przejazdowo, Kasztanowa

14 400 000 PLN (6 000 zł/m2)

1
-
2400 m2
2009
14859259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3531691 14859259 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy położony w bardzo dogodnej lokalizacji - przy ul. Braci Kowalczyków w Opolu (Nowa Wieś Królewska). Umiejscowiony na part...

Opole (Nowa wieś królewska) (Opolskie, gm. Opole)

610 000 PLN (5 083 zł/m2)

11
-
120 m2
-
15514512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20225658 15514512 Rozwijaj biznes motoryzacyjny - warsztat, sklep i biura czekają na Ciebie! Do sprzedania dochodowa nieruchomość działające przedsiębiorstwo w atrakcyjnej lokalizacji w Sosnowcu w dzielnicy Pogoń przy ul. Gospodarczej . Przedmiot działalności: sk...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 990 000 PLN (3 373 zł/m2)

11
-
590 m2
2004
15385177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17356617 15385177 Pruszków - do sprzedania dwa sąsiadujące ze sobą lokale o powierzchniach odpowiednio 32,20m2 i 36,57m2. Znajdują się na parterze kamienicy z 1930r. Oba funkcjonują jako handlowe, choć jeden z nich ma przeznaczenie mieszkalne. Stan prawny - odrębna wł...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

475 000 PLN (6 907 zł/m2)

5
-
68.77 m2
1930
13639330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 98793 13639330 Na sprzedaż czteropiętrowy budynek usługowo mieszkalny z wyodrębnionymi lokalami usługowymi, z dużą działką, w bardzo atrakcyjnej cenie. Tylko 10 minut jazdy samochodem od ścisłego centrum Szczecina. Budynek doskonale nadaje się na duży obiekt mieszk...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

18 000 000 PLN (4 148 zł/m2)

1
-
4339.56 m2
2012
15489478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19718836 15489478 Oferta sprzedaży lokalu usługowego w centrum Świebodzic, prezentowana przez Biuro Nieruchomości "Mój Dom S.C.", to interesująca propozycja dla osób poszukujących przestrzeni do prowadzenia działalności handlowej lub usługowej. Loka...

Świebodzice (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

127 000 PLN (4 233 zł/m2)

11
-
30 m2
1920