• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 188

15595405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 22076140 15595405 Niedawno wybudowana, prawie nowa hala, nadająca się na każdą działalność. Posiada zaplecze biurowe i socjalne. Teren ogrodzony, częściowo utwardzony. Wymiary: długość - 30 m szerokość - 15 m wysokość - 8,5-9,5 m wymiary drzwi głównych...

Ćwiercie (Opolskie, gm. Walce)

1 800 000 PLN (4 000 zł/m2)

11
-
450 m2
-
15594312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PENSJONAT POD TWÓJ BIZNES- ZARABIAJ I MIESZKAJ! 22050848 15594312 Władysławowo - Cetniewo: Inwestuj w Topową Lokalizację!TYLKO U NAS10 min spacerem do plaży!8 apartamentów + mieszkanie 80m2 dla właściciela! Zamieszkaj i prowadź swój biznes nad morzem!LOKALIZACJA:Cetniewo to najbardziej turystyczna część Władysławow...

Władysławowo, Zuchów

2 800 000 PLN (10 769 zł/m2)

12
-
260 m2
1970
14720167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 9315 14720167 Na sprzedaż prosperujący budynek inwestycyjny, który zarobi na Ciebie od pierwszego dnia zakupu !Oferta sprzedaży dotyczy działki o powierzchni 2000m2, wybudowanego budynku o powierzchni 900m2 oraz budynku wolnostojącego o charakterze mieszkalnym i p...

Mały Płock (Podlaskie, gm. Mały Płock)

1 990 000 PLN (2 211 zł/m2)

12
-
900 m2
-
14964265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 5701967 14964265 SPRZEDAŻ BUDYNKU MAGAZYNOWEGO; TRANSAKCJA: SPRZEDAŻ 3.300.000 zł netto; DANE OGÓLNE: kształt działki: PROSTOKĄT pow. działki 4.275 mkw.; Budynek - własność, teren - użytkowanie wieczyste; Teren działki jest wyasfaltowany, poza...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

3 300 000 PLN (1 556 zł/m2)

-
-
2121 m2
1959
15462911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Strategiczna Przestrzeń dla Twojego biznesu 19119833 15462911 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości komercyjnej, idealnej dla firm poszukujących przestrzeni magazynowej oraz biurowej.Obiekt składa się z:Hala magazynowa: 500 m², wysokość 5 metrów, z poziomu 0, idealna do składowania towa...

Gądki (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

3 200 000 PLN (4 776 zł/m2)

7
-
670 m2
2009
14915225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
6 LOKALI+ 2 MIESZKANIA+ OGRÓD+ GARAŻ 4626494 14915225 WRZESZCZ ! GOTOWY BIZNES! 6 LOKALI+ 2 MIESZKANIA+ OGRÓD+ GARAŻCENA PODANA W OGŁOSZENIU STANOWI KWOTĘ NETTO*KUPUJĄC Z NAMI NIE PŁACISZ PROWIZJI*LOKALIZACJA:Wrzeszcz Górny stanowi jedną z najatrakcyjniejszych dzielnic Trójmiasta. W sąsiedztwie znajdują...

Gdańsk (Wrzeszcz), Juliusza Słowackiego

6 490 000 PLN (7 582 zł/m2)

-
-
856 m2
1994
15421819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 18188262 15421819 Tawerna - restauracja to budynek dwukondygnacyjny o pow. użytkowej 600 m2, na działce 2268 m2, który może być również domem mieszkalnym lub małym hotelem z restauracją. Działalność gastronomiczna możliwa od zaraz. Dojazd drogą asfaltową. Wszystkie ...

Węgorzewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

1 700 000 PLN (2 833 zł/m2)

11
-
600 m2
-
15578548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!! Duży Obiekt na Sprzedaż – 804 m² 21729751 15578548 Atrakcyjna Nieruchomość Produkcyjno-Usługowa z Magazynem i Wiatą - Rossoszyca, gm. WartaNa sprzedaż nieruchomość o powierzchni 804 m², usytuowana na działce o łącznej powierzchni 12 732,67 m². Położona w miejscowości Rossoszyca, w powiecie sieradzkim...

Rossoszyca, Sieradzka

640 360 PLN (796 zł/m2)

1
-
804 m2
1965
15578507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z warsztatem na Osowej 21728517 15578507 Na sprzedaż lokal mieszkalno- usługowy o charakterze warsztatu (obecnie użytkowane jako zakład montażu instalacji gazowych) z pełnym zapleczem socjalnym. Warsztat zadaszony, pomieszczenie socjalne również. W skład wchodzą również lokale mieszkalne, k...

Gdańsk (Osowa), Sopocka

1 890 000 PLN (4 004 zł/m2)

1
-
472 m2
1975
15572282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 21585523 15572282 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż lokal do kapitalnego remontu o powierzchni 190m 2 w Świdnicy, w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Świdnicy. Lokal usytuowany na parterze odrestaurowanej kamienicy. Jest to idealna okazja dla inwestor&am...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

329 000 PLN (1 732 zł/m2)

11
-
190 m2
-
15529798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20594729 15529798 Przestronna rezydencja z prawdziwą ruską banią ! Wiązowna pod Warszawą. Nieruchomość po generalnym remoncie w 2024 r., o powierzchni całkowitej 540m kw., na działce o powierzchni 2222 m kw., przy ulicy Dworkowej, w bliskiej odległości od głównej tra...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

2 750 000 PLN (5 093 zł/m2)

8
-
540 m2
2011
14713769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 169135 14713769 Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną w centrum Nakła nad Notecią W skład nieruchomości wchodzą: - budynek z roku 1890 do remontu o powierzchni użytkowej 200 m2 - dwa garaże murowane po 15 m2 każdy - pięć garaży blaszanych po 12 m2 każdy Teren nieruc...

Nakło nad Notecią (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

196 800 PLN (491 zł/m2)

11
-
401 m2
-