• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 272

15885763 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27740546 15885763 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,88 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 735 PLN (130 zł/m2)

1
-
21 m2
1950
15883127 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673530 15883127 Na wynajem przestronny i funkcjonalny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 340 m², zlokalizowany na parterze, w dobrze skomunikowanej części Słonecznego Dąbia.Nieruchomość wyróżnia się dużą działką (1200 m²) oraz dostępem do prywatnego parkingu, co z...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

14 000 PLN (41 zł/m2)

11
-
340 m2
1999
15882269 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27659054 15882269 Do wynajęcia idealne na kancelarię biuro w podziale gabinetowym.Nowoczesna powierzchnia, miejsce na recepcję.Wejście reprezentacyjne.Budynek:Belvedere Plaza to 8-kondygnacyjny budynek biurowo-hotelowy.2 700 m2 nowoczesnej powierzchni biurowejsąsiedzt...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 893 PLN (89 zł/m2)

11
-
437 m2
2001
15885762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27740544 15885762 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.14,92 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 865 PLN (133 zł/m2)

1
-
14 m2
1950
15885761 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27740547 15885761 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.134,83 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 354 PLN (100 zł/m2)

4
-
134 m2
1950
15885764 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27740545 15885764 Warszawa - Do wynajęcia:2-pokojowy lokal biurowy o pow.44,76 m2 na 2 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 595 PLN (127 zł/m2)

2
-
44 m2
1950
15885741 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27740376 15885741 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 28,12 m2 na5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 968 PLN (70 zł/m2)

1
-
28 m2
2000
15885750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal przy Żabce | narożny | duże witryny 27740465 15885750 Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 63,5 m², położony na parterze nowej inwestycji „Spokojny Mokotów” na warszawskich Siekierkach.Lokal narożny z dużymi witrynami i bardzo dobrą ekspozycją od ulicy. Bezpośrednio obok funkcjonuje Żabka, co generuj...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 300 PLN (100 zł/m2)

2
-
63 m2
2025
15885659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27735164 15885659 Lokal przy Galerii Korona - 171 m² widoczności dla Twojego biznesu Lokal usługowy wynajem lub sprzedaż Apollo VIP ul. Warszawska 21D Kielce Biuro nieruchomości AS NIERUCHOMOŚCI prezentuje lokal usługowy o powierzchni 171 m&a...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

7 000 PLN (41 zł/m2)

11
-
171 m2
2012
15713913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24449410 15713913 Biuro bezczynszowe w willi miejskiej, parking - Poznań, ul. Marcelińska Stary GrunwaldLokal bez czynszu administracyjnego, woda i gaz ryczałt wliczony w cenę.opłata za prąd z ogrzewaniem średnio 600złm-cFirmy chętnie obierają tą część miasta na swoj...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (32 zł/m2)

3
-
95 m2
1930
15576797 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 21686354 15576797 Wynajem nieruchomości składa się z: Biuro 12 m2, hala 64 m2, wiata 24m2 teren 400 m2 Biuro z płyty warstwowej (styropian) z częścią biurową i sanitariatem (toaleta i prysznic). Okno obok drzwi wejściowych. Wnętrze białe, z zewnątrz kolor antracyto...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

3 750 PLN (49 zł/m2)

11
-
76 m2
-
15881852 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27651461 15881852 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 27m2 na5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] pro...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 890 PLN (70 zł/m2)

1
-
27 m2
2000