• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 269

15791934 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26002287 15791934 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Idealny dla firm potrzebujących bezpieczeństwa i spokoju pracy.Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50 m², położony na parterze budynku na terenie firmy produkcyjnej przy ul. Tadeusza Regera...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

3 250 PLN (65 zł/m2)

11
-
50 m2
-
15885807 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27742367 15885807 Kontakt telefoniczny: 693839640Wynajmę lokal przy JYSK-u, z przeznaczeniem handlowo-usługowym z pomieszczeniami socjalnymi i parkingiem. Budynek usytuowany jest przy ulicy Robotniczej w Tomaszowie Lubelskim, w sąsiedztwie innych lokali handlowo-usług...

Tomaszów Lubelski (Lubelskie, gm. Tomaszów Lubelski)

30 000 PLN (23 zł/m2)

11
-
1300 m2
-
15885776 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27740848 15885776 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.50 m2 na 2 piętrze kameralnego biurowca na warszawskiej Woli, w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@pro...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (70 zł/m2)

3
-
50 m2
1992
15885774 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27740846 15885774 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36 m2 na 2 piętrze kameralnego biurowca na warszawskiej Woli, w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@prop...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 520 PLN (70 zł/m2)

2
-
36 m2
1992
15885772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27740844 15885772 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18 m2 do wynajęcia na bliskiej Woli, w biurowcu w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 260 PLN (70 zł/m2)

1
-
18 m2
1992
15885770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27740842 15885770 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.20,48m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli niedaleko Placu Zawiszypoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 331 PLN (67 zł/m2)

1
-
20 m2
1960
15885778 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27740849 15885778 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18 m2 do wynajęcia na bliskiej Woli, w biurowcu w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencjaa Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 260 PLN (70 zł/m2)

1
-
18 m2
1992
15885773 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27740847 15885773 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 80 m2 na 1 piętrze domu jednorodzinnego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Węgorzewskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (38 zł/m2)

4
-
80 m2
-
15885763 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27740546 15885763 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,88 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 735 PLN (130 zł/m2)

1
-
21 m2
1950
15883127 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673530 15883127 Na wynajem przestronny i funkcjonalny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 340 m², zlokalizowany na parterze, w dobrze skomunikowanej części Słonecznego Dąbia.Nieruchomość wyróżnia się dużą działką (1200 m²) oraz dostępem do prywatnego parkingu, co z...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

14 000 PLN (41 zł/m2)

11
-
340 m2
1999
15882269 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27659054 15882269 Do wynajęcia idealne na kancelarię biuro w podziale gabinetowym.Nowoczesna powierzchnia, miejsce na recepcję.Wejście reprezentacyjne.Budynek:Belvedere Plaza to 8-kondygnacyjny budynek biurowo-hotelowy.2 700 m2 nowoczesnej powierzchni biurowejsąsiedzt...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 893 PLN (89 zł/m2)

11
-
437 m2
2001
15885762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27740544 15885762 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.14,92 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 865 PLN (133 zł/m2)

1
-
14 m2
1950