• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 870

15861627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27208663 15861627 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.155 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 990 PLN (58 zł/m2)

11
-
155 m2
2002
15861161 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27197409 15861161 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 18,70 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------B...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 PLN (69 zł/m2)

1
-
18 m2
2016
15820706 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627878 15820706 do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 469 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 275 PLN (73 zł/m2)

11
-
469 m2
2010
15876627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27542431 15876627 Warszawa - Doi wynajęcia: lokal biurowy o pow. 28,12 m2 na5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 926 PLN (71 zł/m2)

1
-
27 m2
2000
15876537 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27539112 15876537 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 800 PLN (414 zł/m2)

1
-
14 m2
2018
15876317 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535378 15876317 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 664 m2 na 30 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

62 051 PLN (93 zł/m2)

5
-
664 m2
1999
15871175 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27458762 15871175 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 5 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 188 PLN (327 zł/m2)

1
-
22 m2
2015
15863354 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27244805 15863354 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.572,66 m2 na 9 piętrze w budynku biurowym niedaleko Ronda Daszyńskiego, na warszawskiej Woli.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od Najemcy...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

50 032 PLN (86 zł/m2)

11
-
580 m2
2007
15862080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27222223 15862080 Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 10 osób na Mokotowie, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Rakowieckiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

125 PLN (8 zł/m2)

1
-
15 m2
2013
15856994 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27106756 15856994 niedaleko CH Galeria Mokotów-----------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 649,60 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów.poleca Property Office (te...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 139 PLN (70 zł/m2)

1
-
649 m2
2015
15853194 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27044321 15853194 Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 12 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemcy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 900 PLN (357 zł/m2)

1
-
53 m2
1996
15852168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27025951 15852168 Do wynajęcia: magazyn o pow.296 m2 na parterze hali magazynowo- biurowej na warszawskiej Pradze Północ,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemcy---------Możliwoś...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 813 PLN (20 zł/m2)

1
-
296 m2
-