• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 870

15879020 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27605718 15879020 Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow. 19,47 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Placu Bankowego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez pro...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 090 PLN (57 zł/m2)

1
-
19 m2
1920
15877425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27569703 15877425 Warszawa - Do wynajęcia: biuro do pow. 13,60m2 na 1 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji od Najemcy-------Na lokal składa...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 PLN (78 zł/m2)

1
-
13 m2
1980
15877377 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27568061 15877377 Warszawa - Do wynajęcia: Magazyn o pow. 70 m2 na parterze budynku biurowo-magazynowego w okolicach ul. Kamionkowskiej, na warszawskiej Pradze Południe.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (40 zł/m2)

1
-
70 m2
1970
15877340 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27567672 15877340 Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 10 osób, na 11 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

350 PLN (23 zł/m2)

1
-
15 m2
2020
15881854 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27651477 15881854 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 36,07 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (okolice Al. Wilanowskiej).*** BRAK PROWIZJI ***Opis lokaluJeden ustawny pokój biurowy z wejściem z korytarza.Lokal narożny z doskonały...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 885 PLN (80 zł/m2)

1
-
36 m2
1993
15881710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27645553 15881710 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.289 m2 na parterze w hali magazynowej na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Zatorzepoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowizji od Najemcy-------------...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 080 PLN (38 zł/m2)

11
-
289 m2
2002
15881695 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27644893 15881695 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.155,60 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Zatorzepoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowizji od Najemcy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 811 PLN (70 zł/m2)

11
-
155 m2
2002
15881694 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27644892 15881694 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.70,30 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Zatorzepoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowizji od Najemcy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 883 PLN (70 zł/m2)

11
-
70 m2
2002
15881419 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27630597 15881419 Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 3 osób, na 2 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Nowogrodzkiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (429 zł/m2)

1
-
14 m2
2019
15881196 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27625305 15881196 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 410 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie, w okolicach centrum handlowego Blue City.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

26 525 PLN (65 zł/m2)

12
-
410 m2
1996
15881146 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27624773 15881146 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.934 m2 na 6 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------Bez prowizji od Na...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

58 189 PLN (62 zł/m2)

10
-
934 m2
2008
15879320 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27612888 15879320 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 250 m2 na 7 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 362 PLN (93 zł/m2)

1
-
250 m2
2008