• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 870

15830852 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26680041 15830852 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 296 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Litewskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117,mail: [email protected] )---...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

59 234 PLN (118 zł/m2)

1
-
500 m2
2017
15830828 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26679455 15830828 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.419 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Opaczewskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 105 PLN (65 zł/m2)

1
-
419 m2
2004
15828277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628372 15828277 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 263 m2,na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Rakowieckiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Najemcy----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 370 PLN (58 zł/m2)

4
-
265 m2
2003
15828287 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26592367 15828287 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 491 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Wołoskiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prow...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 117 PLN (69 zł/m2)

11
-
491 m2
2007
15811395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26436065 15811395 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 10 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] PROWIZJIAtrakcyjny pokój bi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (212 zł/m2)

1
-
17 m2
2018
15762167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25400082 15762167 Do wynajęcia lokal biurowy o pow.463 m2 na Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIDostępność: 18 miesięcy od podpisania umowy najmuPlanowany...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

77 181 PLN (81 zł/m2)

11
-
953 m2
2026
15882308 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27659255 15882308 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 36,41 m2 na 4 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117mail: [email protected])---------Bez...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 638 PLN (46 zł/m2)

1
-
36 m2
1990
15882315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27659242 15882315 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 10 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 000 PLN (524 zł/m2)

1
-
42 m2
2016
15881881 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27651812 15881881 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 185,94 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji d...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 875 PLN (80 zł/m2)

4
-
185 m2
2011
15881879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27651811 15881879 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.37,30 m2 na 12 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko warszawskiej Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 611 PLN (71 zł/m2)

1
-
37 m2
2011
15881875 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27651815 15881875 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.56 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prow...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 080 PLN (55 zł/m2)

2
-
56 m2
2000
15882350 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27659331 15882350 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 218,09 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na Pradze Południe w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 250 PLN (47 zł/m2)

6
-
218 m2
2015