• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 870

15871231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27458830 15871231 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.82,76 m2 na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy biurowej niedaleko Dworca Centralnego i ulicy Żurawiej, na warszawskim Śródmieściupoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 207 PLN (76 zł/m2)

3
-
82 m2
1926
15871214 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27458810 15871214 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 224,80 m2 na 2 piętrze biurowca klasy A w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej ,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od Najemcy--------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 163 PLN (135 zł/m2)

5
-
224 m2
2013
15838570 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26733118 15838570 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 400 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowizji od Najemcy----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 169 PLN (48 zł/m2)

11
-
400 m2
1999
15828243 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628416 15828243 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.989 m2 w na 5 piętrze biurowca w okolicach ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Bez prowizji od...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

87 681 PLN (89 zł/m2)

11
-
989 m2
2000
15827418 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628339 15827418 Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 823,30 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia biurowa łącząca dwa du...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

51 288 PLN (62 zł/m2)

12
-
823 m2
1998
15806425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26338099 15806425 biuro serwisowane dla 4 osób, w budynku biurowym w okolicach Żelaznej i Grzybowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------------------------------------Najemca nie płaci prowiz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 880 PLN (493 zł/m2)

1
-
16 m2
2018
15762644 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25407679 15762644 Do wynajęcia: magazyn o pow.17386 m2 w hali magazynowe w okolicach Trasy Toruńskiej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia magazynowa z...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

333 282 PLN (19 zł/m2)

1
-
17386 m2
-
15754950 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25231316 15754950 Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 8 osób na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal do wyłącznej dyspozycji najemcy.Zamy...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 100 PLN (503 zł/m2)

1
-
34 m2
1996
15871258 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27459402 15871258 Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.18,70 m2 w centrum Warszawy, w kameralnym budynku biurowym w okolicach ul. Marszałkowskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 523 PLN (85 zł/m2)

1
-
18 m2
1970
15869209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27402974 15869209 Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 6 osób na 26 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 500 PLN (375 zł/m2)

1
-
28 m2
2020
15865979 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27308066 15865979 Do wynajęcia: Atrakcyjny lokal biurowy o pow. 401 m2 w nowym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agecnja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal biurowy na 1 pi...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 628 PLN (84 zł/m2)

11
-
401 m2
2021
15865811 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27305136 15865811 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 504,16 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 570 PLN (17 zł/m2)

6
-
504 m2
2015