• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 891

15853874 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27061813 15853874 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 24 osób na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Sobieskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (31 zł/m2)

2
-
115 m2
2019
15852294 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27027326 15852294 Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.25 m2 na 2 piętrze w klimatycznej kamienicy na warszawskiej Pradze Północ w okolicach Galerii Wileńskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (120 zł/m2)

1
-
25 m2
1910
15840079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26765528 15840079 Do wynajęcia: 8-osobowe biuro serwisowane na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskich Włochach, niedaleko ul. 1 Sierpnia, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIJeden umeb...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 600 PLN (368 zł/m2)

1
-
37 m2
2017
15820705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627870 15820705 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.300 m2 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIPowierzchnia do w...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 925 PLN (73 zł/m2)

11
-
300 m2
2010
15819792 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627713 15819792 Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 2 osób na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal do wyłącznej d...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 100 PLN (456 zł/m2)

1
-
9 m2
1996
15876318 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535386 15876318 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 245 m2 na parterze w biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Krańcowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizj...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 089 PLN (58 zł/m2)

9
-
245 m2
2009
15876400 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27536743 15876400 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.91 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Anielewicza.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od najemcy-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 372 PLN (92 zł/m2)

1
-
91 m2
1990
15883760 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675701 15883760 Członkostwo Office — elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Park Avenue*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają charakte...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

539 PLN (67 zł/m2)

11
-
8 m2
-
15883758 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675692 15883758 Członkostwo Coworking — elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Equator II*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają ch...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

309 PLN (62 zł/m2)

11
-
5 m2
-
15883759 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675699 15883759 Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus Skylight*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają charakter orientacyjny i oznaczają cen...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 059 PLN (212 zł/m2)

11
-
5 m2
-
15883757 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675697 15883757 Członkostwo Coworking — elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Villa Metro Wilanowska *Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

309 PLN (62 zł/m2)

11
-
5 m2
-
15868883 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27393951 15868883 Lokal po restauracji. Metro Centrum. Duże witryny. Wentylacja do ciężkiej gastronomii.Powierzchnia lokalu to 210 mkw.duże okna witrynowe wychodzące na ulicę, na której jest dużo klubów i restauracjimożliwość urządzenia ogródka letniego przed lokalemz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

41 790 PLN (199 zł/m2)

11
-
210 m2
1960