• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 891

15877204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27562667 15877204 Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.112 m2 na warszawskim Śródmieściu, na 1 piętrze w budynku biurowym blisko stacji Metro Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 552 PLN (121 zł/m2)

5
-
112 m2
2012
15876623 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27542437 15876623 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,92 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIOferowany l...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 873 PLN (82 zł/m2)

2
-
35 m2
2000
15876547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27539111 15876547 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (346 zł/m2)

1
-
13 m2
2018
15872394 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491845 15872394 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 961 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Siedmiogrodzkiej, na warszawskiej Woli,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )------------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

103 621 PLN (108 zł/m2)

9
-
961 m2
2015
15871795 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27475096 15871795 Warszawa -Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 17 osób w Centrum Warszawy, w odrestaurowanej kamienicy biurowej w okolicach ul. Mazowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

39 100 PLN (584 zł/m2)

1
-
67 m2
2000
15871256 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27459401 15871256 Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.62,70 m2 w centrum Warszawy, w kameralnym budynku biurowym w okolicach ul. Marszałkowskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 103 PLN (82 zł/m2)

3
-
62 m2
1970
15871245 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27459393 15871245 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 38,10 m2 na 6 piętrze w biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Be...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 650 PLN (122 zł/m2)

2
-
38 m2
2009
15870499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428581 15870499 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 515 m2 na 6 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

54 297 PLN (105 zł/m2)

1
-
515 m2
2020
15867385 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27345715 15867385 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 8 osób na 9 piętrze nowoczesnego biurowca klasy A w centrum Warszawy, w okolicach stacji metra Świętokrzyska,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 000 PLN (450 zł/m2)

1
-
40 m2
2021
15864961 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27277577 15864961 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (429 zł/m2)

1
-
14 m2
2008
15860456 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27181462 15860456 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o powierzchni 222 m2 na parterze biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Mokotowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez p...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 682 PLN (89 zł/m2)

2
-
222 m2
2001
15859812 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27176466 15859812 Warszawa- Do wynajęcia: salka spotkań dla 4 osób w Centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

120 PLN (13 zł/m2)

1
-
9 m2
2017