• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 934

15859805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27176462 15859805 Warszawa - Do wynajęcia: sala eventowa do 100 osób w Centrum, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez p...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 PLN (8 zł/m2)

1
-
250 m2
2017
15859652 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27175119 15859652 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 676,60 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Krasińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

58 361 PLN (86 zł/m2)

12
-
676 m2
2013
15858935 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27158404 15858935 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 22,78 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prow...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 253 PLN (57 zł/m2)

1
-
22 m2
1980
15853209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27044619 15853209 Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.2329,20 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------B...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

189 759 PLN (81 zł/m2)

1
-
2329 m2
2017
15848976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26954011 15848976 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.1538 m2 na 24 piętrze biurowca klasy A na warszawskim Śródmieściu, niedaleko stacji metra Rondo ONZ,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

191 638 PLN (125 zł/m2)

12
-
1538 m2
2006
15847377 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26910827 15847377 Warszawa - Do podnajmu: biuro o pow. 966 m2 na 37 piętrze w nowoczesnym biurowcu w samym Centrum, w okolicach Dworca Centralnego, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od Najemcy---------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

138 883 PLN (144 zł/m2)

12
-
966 m2
2021
15847333 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26906295 15847333 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1413 m2 na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Karolkowej i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

113 503 PLN (74 zł/m2)

5
-
1528 m2
1998
15846284 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26879343 15846284 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIKamera...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (350 zł/m2)

1
-
20 m2
2020
15838688 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26733055 15838688 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.745 m2 na 34 piętrze biurowca klasy A niedaleko stacji metra Rondo ONZ, w Śródmieściu,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

80 330 PLN (108 zł/m2)

11
-
745 m2
2006
15828261 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628404 15828261 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 437 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Spacerowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 869 PLN (100 zł/m2)

9
-
437 m2
1998
15827532 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628356 15827532 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.500 m2 w hali magazynowej na warszawskiej Białołęce w okolicach ul. Marywilskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia biurowa w o...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 952 PLN (60 zł/m2)

1
-
500 m2
2016
15827283 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26628183 15827283 niedaleko CH Galeria Mokotów-----------------------------------Do wynajęcia: pomieszczenie magazynowe o pow. 32,70 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie w sąsiedztwie Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 567 PLN (49 zł/m2)

1
-
32 m2
2015