• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 934

15852857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27043970 15852857 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 208,66 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prow...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 998 PLN (82 zł/m2)

4
-
208 m2
2000
15852171 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27025960 15852171 Do wynajęcia plac o pow.10000 m2 na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Najemcy-----------Teren ogrodzony i strz...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

71 886 PLN (7 zł/m2)

1
-
10000 m2
-
15852161 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27025955 15852161 Do wynajęcia plac o pow.750 m2 na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Najemcy-----------Teren ogrodzony i strzeż...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 391 PLN (7 zł/m2)

1
-
750 m2
-
15852170 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27025953 15852170 Do wynajęcia: magazyn o pow.377 m2 na parterze hali magazynowo- biurowej na warszawskiej Pradze Północ,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemcy---------Możliwoś...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 404 PLN (20 zł/m2)

1
-
377 m2
-
15852172 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27025952 15852172 Do wynajęcia: magazyn o pow. 1180 m2 na parterze w hali magazynowej na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Trasy S8.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez prowizji od Najemcy-...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 620 PLN (19 zł/m2)

1
-
1180 m2
-
15841484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26789944 15841484 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1154 m2 w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIAtrakcyjna powierzch...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

94 017 PLN (81 zł/m2)

6
-
1154 m2
2000
15836982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26724121 15836982 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1780 m2 na 2 piętrze , w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Domaniewskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

110 896 PLN (62 zł/m2)

11
-
1780 m2
2015
15830851 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26680032 15830851 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.2650 m2 do wynajęcia na 1 piętrze w biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117 , mail: [email protected])------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

163 828 PLN (62 zł/m2)

11
-
2650 m2
2011
15828282 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628417 15828282 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.797,03 m2 na 17 piętrze biurowca w okolicach ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Bez prowizji ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

70 663 PLN (89 zł/m2)

11
-
797 m2
2000
15828241 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628403 15828241 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.156 m2,na 1 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 048 PLN (58 zł/m2)

11
-
156 m2
2002
15827329 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26628160 15827329 Do wynajęcia: magazyn o pow.549m2 na parterze hali magazynowe na warszawskiej Pradze Północ, w okoicach Trasy S8,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIJedno duże pomieszczenie magazynowe.Dostep do świ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 942 PLN (16 zł/m2)

1
-
549 m2
-
15820696 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627873 15820696 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 625 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 676 PLN (73 zł/m2)

11
-
625 m2
2010