• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 162

15617718 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 22549348 15617718 OKAZJA !! NOWY Lokal usługowo-handlowy z witrynami o powierzchni 88,67m2. Nowy Apartamentowiec !! Przeznaczenie: Sklep Biuro Usługi Przychodnia ZdrowiaLokal z witrynami położony na parterze z parkingiem przed budynkiem, wejście bezpośrednio z ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 320 PLN (60 zł/m2)

4
-
88 m2
2024
15667044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24877705 15667044 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje do wynajęcia lokal z klimatyzacją o łącznej powierzchni 100 m2 znajdujący się w rejonie osiedla Pobitno w Rzeszowie. Lokal nadaje się na: działalność biurową, usługową, studio fotograficzne, działalność ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

7 870 PLN (79 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15795566 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26099526 15795566 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 35 m2 na parterze przy ul. Puławskiej obok stacji BP.Łączna kwota najmu (czynsz + koszty eksploatacji) - 3500 PLN netto.Budynek:Samodzielny budynek biurowy, usytuowany w pierwszej linii zabudowy przy ul. Puławskiej, ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 390 PLN (68 zł/m2)

11
-
35 m2
1995
15881255 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27626481 15881255 Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na parterze budynku, z bezpośrednim wejściem od ul. Wspólnej oraz dużą witryną zapewniającą doskonałą ekspozycję.Informacje o lokaluŁączna powierzchnia: 110 m²Układ pomieszczeń:gł...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 400 PLN (113 zł/m2)

4
-
110 m2
1910
15840946 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787363 15840946 Nowoczesna powierzchnia z udogodnieniami i funkcjonalnym układem pokoi biurowych.Biuro w zabytkowej kamienicy posiada dwie windy, jedna dojeżdża na powierzchnię biura. Stan biura - gotowy do wejścia i rozpoczęcia działalności. Internet - światłowód.U...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 288 PLN (72 zł/m2)

11
-
630 m2
1900
15744702 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 25043734 15744702 Duża przestrzeń usługowo-biurowa na parterze z dobrze wyeksponowaną witryną od strony ulicy.Lokal składa się z:otwartej przestrzeni (open space)3 mniejszych pokoianeksu kuchennego z jadalnią2 toalet Możliwość wynajęcia miejsc parkingowych w garażu p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 960 PLN (80 zł/m2)

4
-
187 m2
2004
15882263 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27659042 15882263 Samodzielne piętro 508 mkwwydzielone przestrzenie edukacyjnych i biurowew sumie 13 pomieszczeń, w tym duże i małe sale4 toaletyszerokie schodyModuł doskonale nadaje się na szkołę i inną działalność edukacyjną.Koszty najmu:czynsz: 70 zł 1 mkwkoszty e...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 560 PLN (70 zł/m2)

11
-
508 m2
2000
15886720 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27766008 15886720 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób, na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda ONZ,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez prow...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 120 PLN (193 zł/m2)

1
-
11 m2
2016
15886722 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27766002 15886722 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób, na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda ONZ,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez prow...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 990 PLN (285 zł/m2)

1
-
14 m2
2016
15886723 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27765997 15886723 1 miesiąc gratis dla umowy na 12 miesięcy--------------------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: umeblowany lokal biurowy dla 4 osób, na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda ONZ, poleca Agencja Nierucho...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 090 PLN (242 zł/m2)

2
-
21 m2
2016
15886721 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27766001 15886721 1 miesiąc gratis dla umowy na 12 miesięcy--------------------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: umeblowany lokal biurowy dla 4 osób, na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda ONZ, poleca Agencja Nierucho...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 300 PLN (252 zł/m2)

2
-
21 m2
2016
15839624 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26756250 15839624 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 678 m2, na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )--------------Bez prowizji ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

47 114 PLN (69 zł/m2)

11
-
678 m2
2009