• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 162

15886884 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771333 15886884 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.26,85 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (123 zł/m2)

1
-
26 m2
2008
15886895 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771328 15886895 niedaleko stacji Metra Stare Bielany----------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.210 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Bielanach, w okolicach Al. Zjednoczeniapoleca Agencja Nieruchom...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 650 PLN (65 zł/m2)

3
-
210 m2
1996
15846122 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26876105 15846122 34mkw na 8p, idealne dla małej firmy. Powierzchnia pomieści kilka biurek.Centrum Warszawy, przy zbiegu głównych ulic.Super komunikacja. Zapraszam na prezentacjęBudynek:Budynek biurowy położony w Śródmieściu nieopodal Placu Bankowego. Świetny dojazd, ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 972 PLN (58 zł/m2)

11
-
34 m2
1980
15845528 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26863007 15845528 Samodzielny moduł biurowy - 3 gabinety.Bardzo dobry standard - klimatyzacja, siec komputerowa.Winda, odnowiona recepcja i łazienki. Zapraszam na prezentację.Budynek:Budynek biurowy położony w Śródmieściu nieopodal Placu Bankowego. Świetny dojazd, bli...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 538 PLN (61 zł/m2)

11
-
58 m2
1980
15846123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26876108 15846123 Nieduże i niedrogie biuro w Centrum Warszawy.Idealny dojazd z różnych dzielnic miasta.świetne dla początkującej firmy potrzebującej swojego miejsca. ZapraszamBudynek:Budynek biurowy położony w Śródmieściu nieopodal Placu Bankowego. Świetny dojazd, bl...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 848 PLN (66 zł/m2)

11
-
28 m2
1980
15846119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26876106 15846119 Idealna propozycja dla firm poszukujących prestiżowej lokalizacji w centrum Warszawy. Oferta wynajmu powierzchni biurowej w dynamicznym otoczeniu biznesowym, skierowana do przedsiębiorstw ceniących komfort i doskonałą komunikację.2 pokoje biurowe w b...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 168 PLN (66 zł/m2)

11
-
48 m2
1980
15845529 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26863009 15845529 Samodzielny moduł biurowy - 8 gabinetów.Bardzo dobry standard.Biuro gotowe do wejścia od 1 kwietnia.Zapraszam na prezentację.Budynek:Budynek biurowy położony w Śródmieściu nieopodal Placu Bankowego. Świetny dojazd, blisko komunikacja miejska. Całodob...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 256 PLN (67 zł/m2)

11
-
168 m2
1980
15886853 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27769981 15886853 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 1-2 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemcy---------Umebl...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (413 zł/m2)

1
-
8 m2
-
15626175 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 22734649 15626175 Magazyn o pow. 3000 m kw., posadzka przemysłowa niepylna, wysokość ok. 7- 8 m , ; bramy wjazdowe 4,2 x 4,5, i doki hydrauliczne. Plac manewrowy, parkingi. Dodatkowo powierzchnia socjalno- biurowa. Cena -20 złm kw. netto + media. Kontakt-Joanna P...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

60 000 PLN (20 zł/m2)

11
-
3000 m2
-
15793875 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26050293 15793875 Do wynajęcia obiekt produkcyjno- magazynowy z powierzchnią socjalno- biurową - ; 74 m kw. Hala produkcyjna 1826m kw. wysoka moc energetyczna-1000KW. Jest możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni biurowo- socjalnej 200m kw. położonej na trzech k...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

50 000 PLN (27 zł/m2)

11
-
1850 m2
-
15876528 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27539113 15876528 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 10 osób na 6 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizj...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 500 PLN (434 zł/m2)

1
-
38 m2
-
15876489 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27538970 15876489 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od Najemcy----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 250 PLN (516 zł/m2)

1
-
16 m2
-