• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 871

15821657 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26605764 15821657 Do wynajęcia umeblowane biuro dla 3 osób, na 2 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Chałubińskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia 13m2Miesięcz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (346 zł/m2)

1
-
13 m2
2019
15821715 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26605661 15821715 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.117,60 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Białowiejskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIPowierzchnia...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 610 PLN (65 zł/m2)

1
-
117 m2
1999
15813080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26555458 15813080 Do wynajęcia: magazyn o pow.437,72 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 007 PLN (32 zł/m2)

5
-
437 m2
1980
15803268 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26290057 15803268 Stanowisko dostępne od zaraz. Warszawa, ul. Conrada - BielanyBemowo Do wynajęcia gotowe do pracy, w pełni wyposażone stanowisko fryzjerskie w prężnie działającym salonie, na parterze budynku przy ul. Conrada w Warszawie.Stanowisko:w pełni wyposażon...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (167 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15828513 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26601361 15828513 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.14,92 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] PROWIZJIJede...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 865 PLN (133 zł/m2)

1
-
14 m2
1950
15790354 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25963278 15790354 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 341,26 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie,w OKOLICACH ul. Samochodowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

26 166 PLN (77 zł/m2)

3
-
341 m2
2013
15827043 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26601764 15827043 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 53,58 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Północ ,w okolicach ul. Targowejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------------------...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (57 zł/m2)

3
-
53 m2
1985
15811406 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26436153 15811406 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34,50 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 277 PLN (38 zł/m2)

1
-
34 m2
1980
15824016 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26600748 15824016 Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.81,18 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Stalowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja NieruchomościProperty Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIP...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 494 PLN (80 zł/m2)

11
-
81 m2
2024
15797041 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26135250 15797041 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 79 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w OKOLICACH Trasy S8,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIWysokość: 3,54 mJ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 934 PLN (50 zł/m2)

1
-
79 m2
1999
15821735 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26599951 15821735 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 9 osób na warszawskiej Ochocie ,na 13 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchn...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 380 PLN (305 zł/m2)

1
-
34 m2
2011
15811507 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26436151 15811507 Do wynajęcia lokal biurowy o pow.64,22 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJI...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 376 PLN (37 zł/m2)

1
-
64 m2
1980