• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 871

15817641 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26604810 15817641 Do wynajęcia:lokal biurowy o pow.154 m2 na parterze w budynku biurowym na terenie kompleksu na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. i Wólki Węglowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 594 PLN (62 zł/m2)

5
-
154 m2
2004
15821970 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26607793 15821970 Do wynajęcia: serwisowane biuro dla 5 osób w Centrum Warszawy, na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia 2...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (345 zł/m2)

1
-
29 m2
2002
15811475 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26436165 15811475 Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.83,80 m2 na parterze w apartamentowcu na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 623 PLN (80 zł/m2)

4
-
83 m2
2009
15821680 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26607470 15821680 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 6 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w OKOLICACH Dworca Gdańskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (450 zł/m2)

1
-
20 m2
2008
15828647 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26606174 15828647 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.116,61 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] PROWIZJIOfe...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 076 PLN (130 zł/m2)

1
-
16 m2
1950
15770477 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25554156 15770477 Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 142,88 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Towarowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PRO...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 062 PLN (106 zł/m2)

2
-
142 m2
2013
15828646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26604807 15828646 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.49,66 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] PROWIZJIDwa ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 208 PLN (127 zł/m2)

2
-
49 m2
1950
15821661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26607122 15821661 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w OKOLICACH ul. Dickensa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (296 zł/m2)

1
-
27 m2
2017
15821658 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26606406 15821658 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w OKOLICACH ul. Dickensa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (313 zł/m2)

1
-
16 m2
2017
15828505 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26602439 15828505 blisko stacji Metro Świętokrzyska--------------------------------------Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,10 m2 na 3 pietrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszkipoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, ma...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 510 PLN (101 zł/m2)

1
-
15 m2
1960
15811492 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26436166 15811492 Do wynajęcia: lokal magazynowo-produkcyjny o pow.1146,74 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@proper...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 402 PLN (30 zł/m2)

7
-
1146 m2
1980
15828508 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26602963 15828508 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,52 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] PROWIZJIBudy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 940 PLN (129 zł/m2)

1
-
15 m2
1950