• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 874

15827439 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628320 15827439 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19 m2 na parterze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Pradze Południe, w OKOLICACH ul. Kamionkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ P...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

855 PLN (45 zł/m2)

1
-
19 m2
1970
15827414 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628307 15827414 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.119,10 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])Dostępność: od 1 czerwca ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 742 PLN (71 zł/m2)

5
-
209 m2
2013
15827407 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628306 15827407 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,60 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal dostepny...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 238 PLN (73 zł/m2)

1
-
17 m2
2013
15827431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628302 15827431 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18,55 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 412 PLN (78 zł/m2)

1
-
18 m2
2013
15827406 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628298 15827406 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,63 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIOferowany loka...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 495 PLN (79 zł/m2)

1
-
19 m2
2013
15827320 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628277 15827320 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 4 piętrze w historycznym budynku biurowym w OKOLICACH warszawskiego Traktu Królewskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIUmeblo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 200 PLN (400 zł/m2)

1
-
18 m2
2014
15827318 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628260 15827318 blisko stacji Metro Świętokrzyska--------------------------------------Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.26 m2 na 3 pietrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszkipoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail:...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 PLN (100 zł/m2)

1
-
26 m2
1960
15827363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628239 15827363 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.45 m2 na parterze, w budynku biurowym w warszawskim Ursusie, niedaleko Factory i ul. Traktorzystów,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWZIJIOferowa...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (60 zł/m2)

3
-
45 m2
1980
15827214 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628226 15827214 Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.16,21 m2 na 4 piętrze budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIOf...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

973 PLN (61 zł/m2)

1
-
16 m2
1965
15827358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26628201 15827358 dla fryzjera, kosmetyczki, itp------------------do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 110 m2 na parterze kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach ulic Marszałkowskiej i Hożej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 400 PLN (113 zł/m2)

4
-
110 m2
-
15827230 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628164 15827230 Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.165,20 m2 w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Puławskiej i Dąbrowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIW...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 050 PLN (79 zł/m2)

8
-
165 m2
2000
15827351 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26628145 15827351 Do wynajęcia: powierzchnia magazynowo-produkcyjna o pow.4941 m2 nw hali magazynowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul.Kazimierza Wóycickiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

113 656 PLN (23 zł/m2)

1
-
4941 m2
-