• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 874

15827337 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628223 15827337 Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.43,28 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli,w OKOLICACH ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: katarzyna@proper...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 592 PLN (84 zł/m2)

2
-
43 m2
1965
15827231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628170 15827231 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18,79 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIJeden pokój bi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 430 PLN (79 zł/m2)

1
-
18 m2
2013
15827305 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628167 15827305 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,63 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIOferowany loka...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 495 PLN (79 zł/m2)

1
-
19 m2
2013
15823813 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628109 15823813 Do wynajęcia: umeblowane dla 6 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia 16m2Mies...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (500 zł/m2)

1
-
18 m2
1999
15823801 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628105 15823801 Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 5 osób na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia 20m2Miesięczny koszt najmu netto: 9000 PLN ,(wszystkie media...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (450 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15823806 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628099 15823806 Do wynajęcia: serwisowane biuro dla 5 osób w Centrum Warszawy, na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (391 zł/m2)

1
-
23 m2
2002
15829414 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628501 15829414 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.50,37 m2 na niskim parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chelmskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 165 PLN (43 zł/m2)

1
-
50 m2
2010
15828222 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628406 15828222 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.52 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Warszawy, w okolicach stacji Metro Politechnika, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJINarożn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 120 PLN (60 zł/m2)

2
-
52 m2
1955
15828239 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26628388 15828239 dostęp do wody w lokalu-----------------------------Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.122,82 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-1...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 123 PLN (58 zł/m2)

3
-
122 m2
2013
15827457 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628345 15827457 Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.283 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIW pełni klimatyzo...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 631 PLN (62 zł/m2)

10
-
283 m2
1998
15827424 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26628340 15827424 Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.129,37 m2 do wynajęcia, na parterze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 056 PLN (62 zł/m2)

4
-
129 m2
1998
15827417 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628331 15827417 Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.332,94 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal biurowy ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 741 PLN (62 zł/m2)

6
-
332 m2
1998