• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 870

15840856 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26786140 15840856 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 205 m2 na I piętrze w kameralnym budynku biurowym na Dolnym Mokotowie w układzie gabinety i open space. Sześć wydzielonych pomieszczeń: 1. gabinet 21 mkw; 2. gabinet 15,63 mkw; 3. gabinet 18,97 mkw; 4. open spac...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 275 PLN (55 zł/m2)

11
-
205 m2
1936
15840850 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26786127 15840850 Powierzchnia biurowa w układzie mieszanym. 5 gabinetów 3 pomieszczenia open space kuchnia toalety Standard pomieszczeń: pełne okablowanie światłowód dostęp do zaplecza socjalnego miejsca parkingowe na zamkniętym terenie ochrona 24h dostęp 24h Uwaga: ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 466 PLN (58 zł/m2)

11
-
182 m2
1990
15779257 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25770635 15779257 Do wynajęcia biuro 325 mkw podzielone na gabinety.Biuro ma jasne, przestronne pomieszczenia, okna na przestrzał. Możliwość odświeżenia powierzchni.13 gabinetów, w tym 2 bardzo duże. Wszystkie pomieszczenia mają niezależne wejścia z korytarza.Opłaty:p...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 690 PLN (58 zł/m2)

11
-
325 m2
1990
15766797 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25513296 15766797 Samodzielny moduł biurowy w nowoczesnym biurowcu na Mokotowie.Podział powierzchni:- recepcja,- sala konferencyjna na 8 osób - 16 mkw.- 7 gabinetów dwu i jednoosobowych,- 3 powierzchnie open space na 6 stanowisk pracy każda,- kuchnia biurowa, magazyn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 313 PLN (77 zł/m2)

11
-
291 m2
2013
15863575 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27252592 15863575 Do wynajęcia moduł biurowy na poziomie zero.Układ pomieszczeń: 5 pokoi biurowych (10, 10, 12, 10, 12 mkw)sala konferencyjna (bez okna) 16 mkwmała kuchniatoalety komunikacja Biuro w bardzo dobrym stanie.Koszty najmu:czynsz: 50,50 zł 1 mkw koszty eksp...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 514 PLN (51 zł/m2)

11
-
129 m2
2000
15846678 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26892312 15846678 Samodzielne piętro 1400 mkw. Bardzo dobry standard biurowy. Budynek:Babka Tower to jeden z najbardziej charakterystycznych budynków mieszkalno-biurowych w Warszawie, stanowi powszechnie rozpoznawalny punkt orientacyjny tej części miasta. Na jego pres...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

73 802 PLN (53 zł/m2)

11
-
1400 m2
2000
15808447 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26395700 15808447 Do wynajęcia lokal usługowohandlowy.Powierzchnia 32 m2, podzielona na 2 pomieszczenia i toaletę. Koszty dodatkowe to: czynsz dla administracji (około 1.300 PLN) w tym c.o. i opłata śmieciowa, opłaty licznikowe - energia elektryczna i woda (wg. zużyci...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (57 zł/m2)

2
-
53 m2
1990
15840958 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26787386 15840958 Funkcjonalny lokal użytkowy – ul. Włodarzewska w Warszawie.Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy zlokalizowany na parterze budynku . Lokal posiada duże witryny zapewniające doskonałą widoczność oraz możliwość montażu podświetlan...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 312 PLN (80 zł/m2)

12
-
191 m2
2000
15849068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26957765 15849068 Niezależny moduł magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 440 mkw.(300 + 140). Powierzchnia magazynowa (300 mkw.); nośność posadzki 9 tonmkw., wysokość magazynu: 11 metrów, ogrzewanie: nagrzewnice wodnegazowe, indywidualne sterowanie,magazyn z dostęp...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 900 PLN (73 zł/m2)

1
-
440 m2
2017
15791961 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26002799 15791961 Do wynajęcia powierzchnia biurowa wykończona w wysokim standardzie. Zdjęcia i rzut przestawiają obecną aranżację. Biuro czeka na pierwszego najemcę - nie było jeszcze użytkowane. Dodatkowo możliwość wynajęcia ~ 750 m2 na innym piętrze.Budynek:Nowocze...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

99 993 PLN (93 zł/m2)

11
-
1070 m2
2022
15866278 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Browary Warszawskie/ 3 miejsca parkingowe/ premium 27316903 15866278 Reprezentacyjny, wolnostojący budynek usługowy 352 m² Centrum Warszawy Idealny pod klinikę showroom siedzibę firmyNieruchomość stanowi kameralny, niezależny budynek, co zapewnia pełną prywatność, komfort prowadzenia działalności oraz możliwość st...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

88 000 PLN (250 zł/m2)

12
-
352 m2
1920
15846112 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne biuro | Blisko pkp| 4 miejsca postojowe 26874828 15846112 Oferuję do wynajęcia lokal biurowy w nowym budynku z 2017 roku o powierzchni 138 m2 usytuowany w znakomitej lokalizacji na Włochach.Atuty:Lokalizacja - najszybciej rozwijająca się część dzielnicy Włochy, nieopodal stacji PKP,Komunikacja - 2 min piesz...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (72 zł/m2)

4
-
138 m2
2017