• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 870

15756422 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25253590 15756422 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 151 m2 na III piętrze budynku biurowego na Mokotowie.Powierzchnia składa się z:open space2 gabinetówłazienkianeksu kuchennegoW budynku na parterze recepcja.Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego - 500 PLN. ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 758 PLN (58 zł/m2)

11
-
151 m2
2000
15841048 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787804 15841048 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 300 m2 zajmująca całe piętro. Obecny podział to układ gabinetowy (rzut). Pomieszczenia różnej wielkości, sala konferencyjna, kuchnia, toalety. Większość powierzchni posiada przeszklenia. Możliwość zmiany aranżacji we...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 128 PLN (67 zł/m2)

11
-
300 m2
2001
15560396 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21325207 15560396 Reprezentacyjna Kamienica Hoserów, lokal z pięknym widokiem na Pałac Kultury i Nauki, wynajem na cel biurowy lub kancelarię. Klatka schodowa posiada windę.Lokal posiada potencjał do aranżacji pomieszczeń według potrzeb Najemcy, bardzo ustawne, duże o...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 730 PLN (90 zł/m2)

7
-
197 m2
1905
15853658 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27054396 15853658 Duży 200 m2 lokal na parterze kamienicy z lat 50-tych. Od strony ulicy duże witryny oraz wejście główne. Wysokość lokalu 4m. Od strony podwórza okna. Na podłodze terrakota w całym lokalu. Trzy wejścia: dwa bezpośrednio z ulicy jedno z bramy. Aktualni...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (50 zł/m2)

11
-
200 m2
1954
15787428 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25927949 15787428 Moduł biurowy podzielony na 6 pokoi. Dobre rozwiązanie do kancelarii.III piętro, jest winda.5 oddzielnych pomieszczeń biurowych. Toalety i aneks kuchenny w częściach wspólnych budynku.Moduł dostępny w przeciągu do 2 tygodni.Koszty najmu:czynsz 70 zł ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 250 PLN (75 zł/m2)

11
-
150 m2
1960
15862175 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27222546 15862175 Pomieszczenie na parterze 327 mkw. z przeznaczeniem na magazyn, biuro, serwis (nie samochodowy!).Bezpośredni dostęp do windy towarowej.Dostęp do rampy.Pomieszczenie dobrze oświetlone, ogrzewane, suche.Podłoga bezpyłowa.Wysokość 320 - 340cm.Dostęp 247...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 255 PLN (65 zł/m2)

1
-
327 m2
1985
14070356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2382111 14070356 Lokal o powierzchni 70m2 - doskonały do wykorzystania na małe biuro, atelier, prowadzenie zajęć. Lokal usytuowany jest na 2 p. kameralnego budynku na skrzyżowaniu ulic Powsińskiej i Św.Bonifacego. Przestrzeń do zagospodarowania ma 71,34m2. Poza prz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 635 PLN (51 zł/m2)

11
-
71 m2
2000
15868884 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27393948 15868884 Do wynajęcia doskonale widoczny lokal z witrynami na główną ulicę Miasteczka Wilanów — Aleję Rzeczypospolitej Jest niezależny kanał wentylacyjny z wyrzutem na dach. Możliwa gastronomia. Lokal przez lata był wynajmowany na salon fryzjerski ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 900 PLN (139 zł/m2)

3
-
64 m2
2013
15863117 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27238865 15863117 Komfortowy, samodzielny pokój biurowy z własną serwerownią oraz magazynkiem.pełne okablowanieoświetlenie LEDświatłowóddostęp do światła dziennegoKoszty najmu:powierzchnia brutto: 50,37 mkw czynsz 43 zł 1 mkwkoszty eksploatacji: 26 zł 1 mkwcałkowity...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 155 PLN (47 zł/m2)

11
-
46 m2
1936
15841075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787777 15841075 Powierzchnia biurowa w układzie mieszanym. 5 gabinetów 3 pomieszczenia open space kuchnia toalety Standard pomieszczeń: pełne okablowanie światłowód dostęp do zaplecza socjalnego miejsca parkingowe na zamkniętym terenie ochrona 24h dostęp 24h Uwaga: ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 011 PLN (53 zł/m2)

11
-
133 m2
1990
15840935 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787379 15840935 Do wynajęcia nieduży moduł biurowy 154 mkw netto. Biuro na parterze, wysokie pomieszczenia, dużo światła i przestrzeni.Gabinety + open space. kuchnia 6,96 mkw gabinet 1: 12,46 mkw gabinet 2:14,08 mkw gabinet 3:11,37 mkw gabinet 4: 12, 65 mkw open spa...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 594 PLN (62 zł/m2)

11
-
154 m2
1990
15775012 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25661965 15775012 Komfortowe biuro na całym piętrze.Cisza i spokój, dobra komunikacja, prestiżowe miejsce.Biuro gotowe do wejściapełne okablowanieświatłowódklimatyzacjarecepcja w budynkuuchylne oknaWysoki standard wykończenia pomieszczeń biurowych, sanitariatów, pomie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 990 PLN (55 zł/m2)

11
-
218 m2
1936