• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 865

15840848 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26786123 15840848 Oferujemy do wynajęcia samodzielny moduł biurowy o powierzchni 130 m2, idealny dla firmy poszukującej komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni do pracy.Biuro składa się z 5 niezależnych, ustawnych pokoi, 2 łazienek oraz w pełni wydzielonej kuchni, co ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 540 PLN (58 zł/m2)

11
-
130 m2
1990
15770793 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25564330 15770793 Nowoczesne biuro na Pradze – doskonała lokalizacja i komfort pracyDo wynajęcia powierzchnia biurowa w nowoczesnym, kameralnym budynku położonym na zamkniętej posesji w pobliżu Trasy Siekierkowskiej.Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunika...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 314 PLN (47 zł/m2)

11
-
262 m2
2005
15841297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26788364 15841297 Do wynajęcia moduł biurowy – 474 m²Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny i w pełni klimatyzowany moduł biurowy o powierzchni 474 m², idealny dla firm poszukujących komfortowej i dobrze zorganizowanej przestrzeni do pracy.Biu...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 278 PLN (47 zł/m2)

11
-
474 m2
1995
15791498 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25993206 15791498 Nowoczesne biuro idealne pod działalność reklamową i internetowąDo wynajęcia przestrzeń biurowa w kameralnym, nowoczesnym budynku zlokalizowanym na zamkniętej, bezpiecznej posesji w pobliżu Trasy Siekierkowskiej. Lokalizacja zapewnia doskonałą komuni...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 210 PLN (47 zł/m2)

11
-
430 m2
2005
15773862 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25639889 15773862 Obszerny (48 mkw.) pokój biurowy z własnym WC i mini aneksem kuchennym.Pokój znajduje się na parterze nowoczesnego budynku biurowego. Kontrola dostępu, przewidziane 2 miejsca parkingowe.Pomieszczenie obecnie w pełni umeblowane, istnieje możliwość po...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 753 PLN (57 zł/m2)

11
-
48 m2
2014
15877444 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27569727 15877444 Lokal w kamienicy na Nowym Świecie (blisko stacji metra)Przeznaczenie lokalu na biuro lub usługi. Widok na Nowy Świat. Biuro ma układ:duży przedpokój recepcja wraz z zabudowanymi regałami szklanymi, 2 pokoje z widokiem na Nowy Świat (drewniane żaluz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (101 zł/m2)

3
-
79 m2
1954
15877445 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27569728 15877445 Lokal w parterze 101mkw usytuowany jest wśród gęstej zabudowy mieszkaniowej i usługowej.Lokal jest zadbany, posiada duże witryny, dzięki czemu jest dobrze wyeksponowany i widoczny z daleka. Dodatkowym atutem jest ogródek ok. 100mkw.Wokół znajduje się...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (99 zł/m2)

7
-
101 m2
2015
15877002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27560260 15877002 Wynajmę lokal, w prywatnym budynku, idealny na biuro z magazynem, ulokowane w PRYWATNEJ nieruchomości w prestiżowej okolicy w Królewskim Wilanowie. Do wynajęcia od 1 maja. Idealna powierzchnia na cichą działalność gospodarczą. Posiada dobre zaplecze ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (39 zł/m2)

2
-
95 m2
-
15841085 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787782 15841085 Samodzielny moduł biurowy.3 pokoje:- 7 mkw – mały pokójsalka konferencyjna, szklane drzwi przesuwne- 15 mkw – pierwszy pokój, duże szklane drzwi wejściowe- 19 mkw – drugi pokój, duże szklane drzwi wejściowe- 8 mkw &n...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (50 zł/m2)

11
-
60 m2
2002
15840927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787362 15840927 Biuro znajduje się na 9 piętrze Składa się z 4 pokoi w tym open space 61,75m2W budynku dostępna jest sala konferencyjna.Parking podziemny, dużo miejsc parkingowych.Mies.koszt najmu około 19 500 pln netto + VAT. Zapraszam do obejrzenia.Budynek:Budynek...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 400 PLN (80 zł/m2)

11
-
155 m2
2011
15786302 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25905027 15786302 Powierzchnia biurowa łączy efektywność z komfortem pracy, różnorodne strefy dopasowane do potrzeb nowoczesnej organizacji.Zaprojektowany układ optymalne wykorzystuje przestrzeń i elastyczność aranżacji.Kluczowe cechy ukłau:RecepcjaWejście: widoczne j...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

48 503 PLN (69 zł/m2)

11
-
698 m2
2001
15753103 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25190287 15753103 Pokój biurowy na Mokotowie.Pokój zamykany na klucz.Aneks kuchenny oraz WC na każdym piętrze dla najemców.Recepcja i ochrona w budynku całodobowa.Miesięczna opłata około 2 500pln netto + VAT.Mogą być dostępne pokoje w mniejszym metrażu i odpowiednio n...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 750 PLN (50 zł/m2)

11
-
35 m2
2002