• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 865

15857805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27133631 15857805 Poziom -1228 mkw; Parter 231 mkw; 1 piętro 257 mkw; 2 piętro 149 mkw.OPIS NIERUCHOMOŚCI:Nieruchomość jest przeznaczona obecnie na cele magazynowe, lub inną działalność według potrzeb Klienta, po uzgodnieniu.Wynajem na 1 rok. Stan obiektu wymaga prac ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 000 PLN (32 zł/m2)

11
-
865 m2
1991
15814492 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
biuro 310 m² | ochota | parking | obok blue city 26640376 15814492 Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 310 m², zlokalizowany przy ul. Nowoberesteckiej na warszawskiej Ochocie. Lokal posiada funkcjonalny układ, który umożliwia elastyczne zagospodarowanie przestrzeni pod potrzeby najemcy. Sprawdzi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (40 zł/m2)

12
-
310 m2
-
15877861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27580918 15877861 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferuję do wynajęcia lokal użytkowy, idealny na gabinet, biuro, siedzibę firmy. Lokal jest niezwykle jasny, komfortowy, wyposażony w klimatyzację oraz alarm przeciwwłamaniowy. Składa się z 5 pomieszczeń, p...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (63 zł/m2)

5
-
57 m2
-
15877694 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27577607 15877694 Do podnajęcia, wykończona, gotowa do pracy powierzchnia biurowa. podział gabinetowyczęściowe umeblowaniePodnajem powierzchni do 08.2027 z możliwością dłuższej umowy bezpośrednio z właścicielem budynku.Budynek:Biurowiec należy do zespołu budynków licz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 743 PLN (36 zł/m2)

11
-
438 m2
2015
15841447 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26789766 15841447 Do wynajęcia powierzchnia biurowa, która została wykończona w wysokim standardzie. Biuro zajmuje całe piętro budynku. Obecnie są to oddzielne moduły, które można połączyć.Budynek:Generation Park to kompleks 3 nowoczesnych energooszczędnych budynków b...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

185 465 PLN (120 zł/m2)

11
-
1548 m2
2019
15841446 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26789777 15841446 Do wynajęcia powierzchnia biurowa wykończone w wysokim standardzie.Budynek:Kompleks 3 nowoczesnych energooszczędnych budynków biurowych, zlokalizowany przy Rondzie Daszyńskiego w rozwijającej się biznesowej części Warszawy i doskonałym dostępem do ko...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

102 677 PLN (120 zł/m2)

11
-
857 m2
2019
15753378 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25195990 15753378 Moduł biurowy – 80 m² – Praga PołudnieDo wynajęcia moduł biurowy o powierzchni 80 m² zlokalizowany na Pradze Południe. Lokal składa się z 3 oddzielnych pomieszczeń, co zapewnia komfortową i funkcjonalną przestrze...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 200 PLN (65 zł/m2)

11
-
80 m2
2002
15841100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787812 15841100 Do wynajęcia samodzielny moduł biurowy o powierzchni 193 m²Oferujemy na wynajem funkcjonalny i niezależny moduł biurowy o powierzchni 193 m², idealny dla firmy poszukującej komfortowej i reprezentacyjnej przestrzeni do pracy.Biuro s...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 071 PLN (47 zł/m2)

11
-
193 m2
1995
15807173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26363893 15807173 Moduł biurowy składający się z 4 pokoi.Budynek:Biurowiec położony w rejonie Okęcie, tuz przy al. Krakowskiej. Jest to kameralny kilku piętrowy budynek z pełną infrastrukturą biurową.W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się: hipermarket OBI, parking P+...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 856 PLN (67 zł/m2)

11
-
132 m2
2008
15765437 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 25470626 15765437 Przestronna powierzchnia biurowo-usługowa – 194 m² – parter – doskonała lokalizacjaNa wynajem oferujemy funkcjonalną powierzchnię biurowo-usługową o łącznej powierzchni 194 m², zlokalizowaną na parterze...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 520 PLN (80 zł/m2)

2
-
194 m2
2000
15852751 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27039824 15852751 Moduł biurowy na parterze o wielkości 36 m2Wejście z ulicyNa powierzchni znajduje się też toaletabiuro klimatyzowaneduże witrynyBudynek:Biurowiec położony w rejonie Okęcie, tuz przy al. Krakowskiej. Jest to kameralny kilku piętrowy budynek z pełną in...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 932 PLN (81 zł/m2)

11
-
36 m2
2008
15840966 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26787398 15840966 Lokal handlowy 2-poziomowy z dużymi witrynami – dodatkowo możliwość wynajęcia wiaty i magazynuDo wynajęcia przestronny lokal handlowy o łącznej powierzchni 198 m², idealny pod działalność handlową, usługową, biurową lub showroom. L...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 563 PLN (69 zł/m2)

3
-
198 m2
1995