• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 855

15879112 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27608277 15879112 Do wynajęcia licząca prawie 1100 m² netto powierzchnia biurowa zlokalizowana na PARTERZE w nowoczesnym biurowcu w okolicy ul. 1 Sierpnia w Warszawie.To idealne rozwiązanie dla firm poszukujących wygodnego biura, jednocześnie chcących korzyst...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

78 930 PLN (72 zł/m2)

11
-
1098 m2
2000
15876097 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27531222 15876097 Do wynajęcia powierzchnia 240 mkw netto, 252 mkw brutto na 2 piętrze.Obecny podział to open space, kilka gabinetów, sala konferencyjna, zaplecze socjalneMożliwa zmiana aranżacji dla potrzeb przyszłego najemcy.Budynek:Budynek biurowy klasy B+ położony...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 853 PLN (91 zł/m2)

11
-
240 m2
2004
15870858 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27442527 15870858 Do wynajęcia biuro o wielkości 1151 m.kw na 5 piętrze budynku biurowego.Obecna aranżacja to układ gabinetowy, różnej wielkości pokoje + duża otwarta przestrzeń z możliwością jej aranżacji.Zdjęcia poglądowe pokazujące standard wykończenia powierzchni ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

82 740 PLN (72 zł/m2)

11
-
1151 m2
2001
15870857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27442525 15870857 Do wynajęcia biuro o wielkości 642 m.kw na 6 piętrze budynku biurowego.Obecna aranżacja to układ gabinetowy, różnej wielkości pokoje (22) + duża otwarta przestrzeń z możliwością jej aranżacji.Zdjęcia poglądowe pokazujące standard wykończenia powierzc...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 150 PLN (72 zł/m2)

11
-
642 m2
2001
15846677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26892311 15846677 Do wynajęcia powierzchnia biurowa na parterze budynku biurowego.Wejście do biura z lobby.Biuro zajmuje cały róg budynku, jest jasne i dobrze doświetlone.Obecny podział to : 4 różnej wielkości open space'y, 5 gabinetów, 6 salek konferencyjnychsa...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

42 053 PLN (72 zł/m2)

11
-
585 m2
2007
15840960 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787389 15840960 Do wynajęcia nowoczesne biuro – 76 m²Oferujemy do wynajęcia samodzielny moduł biurowy o powierzchni 76 m², zlokalizowany na 2 piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Lokal składa się z:przestronnej, jasnej powierzchni typu...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 192 PLN (42 zł/m2)

1
-
76 m2
1998
15740210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24949524 15740210 Na wynajem biuro 27,5 mkw na 3 piętrze w biurowcu.Możliwość wynajęcia jednego miejsca parkingowego (opłata 250 zł.)Wolne od zaraz.Budynek:Nowoczesny biurowiec kl. B+ z recepcją i ochroną. Klimatyzacja, telekomunikacja cyfrowa, dostęp do internetu. Re...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 079 PLN (77 zł/m2)

11
-
27 m2
2000
15876810 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27556075 15876810 Do wynajęcia wykończona powierzchnia biurowa. Obecny podział zgodny z załączonym rzutem.Budynek:Kompleks budynków, usytuowany u zbiegu ulicy Okopowej oraz Alei Solidarności, na warszawskiej Woli. Budynek wyróżnia się ergonomią oraz wysoką jakością wy...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

72 705 PLN (93 zł/m2)

11
-
778 m2
2018
15870854 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27442524 15870854 Kompaktowa powierzchnia biurowa położona na 7 piętrze budynku biurowego.Wielkość to 263 m.kw brutto.Biuro do ponownego zaaranżowania, w tej chwili podzielone na kilka gabinetów.Zdjęcia poglądowe pokazują standard wykończenia powierzchni.Budynek:Budyn...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 906 PLN (72 zł/m2)

11
-
263 m2
2001
15790895 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25980266 15790895 Kameralna, licząca 181 m² brutto powierzchnia biurowa zlokalizowana w nowoczesnym biurowcu przy ul. 1 Sierpnia w Warszawie. To idealne rozwiązanie dla firm poszukujących mniejszego, wygodnego biura, jednocześnie chcących korzystać z pełnej i...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 575 PLN (69 zł/m2)

11
-
181 m2
1999
15790892 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25980265 15790892 Nowoczesna powierzchnia biurowa zlokalizowana przy ul. 1 Sierpnia w Warszawie, w bezpośrednim sąsiedztwie Lotniska Chopina. Lokalizacja oferuje znakomitą komunikację — szybki dojazd do centrum miasta, wygodny dostęp do obwodnicy oraz liczne...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

53 852 PLN (69 zł/m2)

11
-
775 m2
1999
15748226 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25108342 15748226 Całkowicie wyremontowane biuro w pobliżu Elektrowni Siekierki (kolor ścian po remoncie - jasnoszary).Teren ogrodzony, chroniony, zielony i bardzo zadbany, z dużym placem manewrowym.Dojazd drogą asfaltową.Do wynajmu biuro o pow. 70 m2 wraz z miejscami...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (92 zł/m2)

4
-
76 m2
2001