• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 855

15876809 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27556074 15876809 Do podnajęcia wykończona, gotowa do pracy powierzchnia biurowa. Podział zgodny z załączonym rzutem: open space dla +- 26 os., 2xduży gabinetsala konferencyjna, anekskuchnia. Umeblowanie do uzgodnienia. Czynsz: 19,00 - 24,00 EUR.Budynek:Prestiżowy bud...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 856 PLN (91 zł/m2)

11
-
262 m2
2017
15848073 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26931536 15848073 Do wynajęcia narożna powierzchnia usługowahandlowa, posiada bardzo duże witryny oraz wejście od ulicy.Budynek:Kameralny, prestiżowy budynek biurowy z lokalami usługowymihandlowymi od głównej ulicy. Budynek znajduje się tuż przy stacji Metro Świętokr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 076 PLN (168 zł/m2)

11
-
72 m2
2016
15852780 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27040132 15852780 Do wynajęcia lokal biurowy na terenie Starego Mokotowa.Powierzchnia 252 mkw jest zaaranżowana w układzie gabinetowym.Na parterze znajduje się recepcja, restauracja włoska, sklep Żabka.Na terenie biurowca można wyjąć miejsca parkingowe (garaż podzie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 616 PLN (58 zł/m2)

11
-
252 m2
1995
15841813 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26798297 15841813 Biuro składające się z dwóch pokoi.WC i Aneks kuchenny dostępny dla najemców na piętrze.W budynku jest recepcja, parking podziemny.Miesięczny koszt najmu około 5 163pln netto + VAT.Zapraszam do obejrzenia.Budynek:Budynek biurowy położony na Mokotowie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 280 PLN (80 zł/m2)

11
-
41 m2
2011
15868611 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27386905 15868611 Dostępna jest w pełni wykończona powierzchnia biurowa – idealna dla najemcy, który chce rozpocząć działalność od zaraz. Moduł biurowy oferowany jest bez konieczności ponoszenia kosztów adaptacji i z możliwością natychmiastowego wprowadzenia...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 736 PLN (60 zł/m2)

11
-
246 m2
2009
15852474 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27033359 15852474 Do wynajęcia lokal biurowy na terenie Starego Mokotowa.Powierzchnia 100 mkw. zaaranżowana w układzie gabinetowym na terenie zamkniętego kompleksu biurowego.Na parterze znajduje się recepcja, restauracja włoska, sklep Żabka.Na terenie biurowca można...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 800 PLN (58 zł/m2)

11
-
100 m2
1995
15879113 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27608287 15879113 Samodzielny moduł biurowy w eleganckim budynku - Mokotów - Służew:Rozkład biura:sala konferencyjna 16,40 m2,pokój 3 osobowy - 20 m2,pokój 2 osobowy - 17 mkw,recepcja - komunikacja, 17 mkw. Wszystkie pokoje mają odrębne wejścia.Zapraszam na prezentac...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 230 PLN (62 zł/m2)

11
-
100 m2
2009
15844011 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26819821 15844011 Powierzchnia z podziałem:3 powierzchnie typu open space5 gabinetów;3 salki konferencyjnekuchnia,2 WC.Możliwość dostosowania powierzchni pod własne potrzeby.Zapraszam na prezentację.Budynek:Biurowiec Crown Square to 13-pietrowy budynek biurowy klasy A...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

93 068 PLN (96 zł/m2)

11
-
971 m2
2010
15880969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27618807 15880969 Do wynajęcia 2 pokoje biurowe (21,7 mkw. oraz 19,5 mkw.), położone obok siebie, połączone wewnętrznymi drzwiami. pomieszczenia jasne, klimatyzowane,możliwość częściowego umeblowania,kuchnia, łazienki na powierzchniach wspólnych,dostęp 247,możliwość k...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 PLN (50 zł/m2)

11
-
41 m2
2007
15789852 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Hala z biurem 194 m², plac 800 m² 25950351 15789852 Oferuję do wynajęcia funkcjonalną halę o powierzchni 170 m², biuro o powierzchni 24 m² na placu oraz plac 800 m². Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, przy Wisłostradzie.Przeznaczenie:- magazyn,- serwis samochodów osobowych lub dostawc...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 000 PLN (113 zł/m2)

1
-
194 m2
2022
15867762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27351636 15867762 Ogrzewany moduł magazynowo-produkcyjno-biurowy o powierzchni ok. 354 mkw. (214 mkw. + 139 mkw.).Powierzchnia składa się z 2 sąsiadujących ze sobą modułów (rzut w załączeniu).Brama automatyczna z poziomu 0. Przyłącze wody na powierzchni.Podłoga przemy...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 002 PLN (34 zł/m2)

1
-
353 m2
1980
15757344 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25298089 15757344 Do wynajęcia powierzchnia biurowa; 75 mkw. na 2 piętrze biurowca.powierzchnia w układzie open space,winda w budynku,toalety na powierzchniach wspólnych,prąd, ogrzewanie dodatkowo płatne, miejsce parkingowe 150 zł netto,biuro gotowe do wejścia,dostęp ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 125 PLN (55 zł/m2)

11
-
75 m2
-