• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 182

15893908 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922276 15893908 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez p...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 540 PLN (285 zł/m2)

1
-
30 m2
2018
15774246 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eksponowany narożny lokal z witryną 25648879 15774246 Lokal do wynajęcia 91,5 m2, parter7, w budynku z 2025r. Praga-Północ, Pelcowizna.Lokal w stanie deweloperskim z wentylacją, do dowolnego przystosowania, z dużymi witrynami i miejscem na szyld, są dwa wejścia możliwe 2,5-miesięczne wakacje czynszowe. ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 999 PLN (110 zł/m2)

11
-
91 m2
2025
15597719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro w stylu loft w zabytkowej kamienicy 22121779 15597719 Do wynajęcia biuro 65 m2, piętro 55 z windą, w budynku z 1914 r., Praga-Północ, Stara Praga.Biuro w odnowionym fabrycznym biurowcu o statusie zabytku, w stylu loft. Cena: 7 150 zł netto + 1 760 zł netto czynsz administracyjny i zaliczki na media + pr...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 150 PLN (110 zł/m2)

11
-
65 m2
1914
15597710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Klimatyczne biuro w sercu Starej Pragi 22121778 15597710 Do wynajęcia biuro 109m2, parter5 w budynku z 1914 r. z windą, Praga-Północ, Stara Praga.Cena: 16 241zł netto (149złm2) + 2398zł opłaty eksploatacyjne (22złm2). Wymagana kaucja. Właściciel wystawia faktury VAT.Biuro w odnowionym fabrycznym biurowcu o...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 241 PLN (149 zł/m2)

11
-
109 m2
1914
15597709 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro w stylu loft w sercu Starej Pragi 22121780 15597709 Do wynajęcia biuro 35 m2, piętro 25, w budynku z windą z 1914 r., Praga-Północ, Stara Praga.Biuro w odnowionym zabytkowym biurowcu fabrycznym, w stylu loft. Cena: 3 850 zł netto + 22 złm2 opłaty eksploatacyjne. Wymagana 2-miesięczna kaucja.Bardzo dob...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 850 PLN (110 zł/m2)

11
-
35 m2
1914
15709525 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal z witryną w zrewitalizowanej kamiennicy 24356440 15709525 Do wynajęcia lokal 78m2, parter3, w kamienicy z 1936r., Praga-Północ Szmulki.Świetnie widoczny z ulicy, w stanie deweloperskim, duża witryna i miejsce na szyld, dwa wejścia. Idealny na sklep, salon beauty, aptekę, klinikę medyczną, punkt obsługi klie...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 500 PLN (122 zł/m2)

11
-
78 m2
1936
15893857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27921559 15893857 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-2 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 PLN (174 zł/m2)

1
-
7 m2
2018
15888692 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27820799 15888692 Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow. 138,61 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach Ronda Starzyńskiego ,na warszawskiej Pradze Północ,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 316 PLN (60 zł/m2)

1
-
138 m2
1999
15884976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27715081 15884976 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 21,20 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Ronda Starzyńskiego,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od najemcy...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 421 PLN (68 zł/m2)

1
-
21 m2
1999
15888706 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820812 15888706 Warszawa - Do wynajęcia: magazynek o pow. 10,50 m2 na warszawskiej Pradze Północ, w budynku biurowym w okolicach Ronda Starzyńskiego ,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]),--------------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

472 PLN (47 zł/m2)

1
-
10 m2
1999
15888694 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820803 15888694 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 158,80 m2 na parterze biurowca na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Ronda Starzyńskiego,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 575 PLN (54 zł/m2)

6
-
158 m2
1999
15888709 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820800 15888709 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 70,07 m2 na warszawskiej Pradze Północ, w budynku biurowym w okolicach Ronda Starzyńskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------- Bez prowizji...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 765 PLN (68 zł/m2)

3
-
70 m2
1999