• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 182

15877833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne biuro 50 m² | Praga-Północ | Budynek z 2023 r. 27579187 15877833 Oferuję na wynajem wyjątkowy, dwupokojowy lokal o powierzchni 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2023 roku. Dzięki swojej lokalizacji i standardowi, jest to idealne miejsce na:• Usługi medyczne (gabinety lekarskie, fizjoterapia),• Branżę be...

Warszawa (Praga-Północ), ul. Kowieńska

4 990 PLN (100 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15893885 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922279 15893885 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-2 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 PLN (153 zł/m2)

1
-
8 m2
2018
15893879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922278 15893879 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 36 osób w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------Bez pr...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 920 PLN (309 zł/m2)

1
-
142 m2
2018
15893873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922277 15893873 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 27 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez prowizji do N...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 940 PLN (308 zł/m2)

1
-
107 m2
2018
15893914 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922275 15893914 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 11 osób w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 420 PLN (327 zł/m2)

1
-
41 m2
2018
15894028 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922844 15894028 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.14 m2 na 2 piętrze w klimatycznej kamienicy na warszawskiej Pradze Północ w okolicach Galerii Wileńskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@property...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 680 PLN (120 zł/m2)

1
-
14 m2
1910
15893902 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922274 15893902 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 9 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez prowizji od Na...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 980 PLN (289 zł/m2)

1
-
38 m2
2018
15893896 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922273 15893896 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 100 PLN (305 zł/m2)

1
-
20 m2
2018
15893908 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922276 15893908 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez p...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 540 PLN (285 zł/m2)

1
-
30 m2
2018
15774246 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eksponowany narożny lokal z witryną 25648879 15774246 Lokal do wynajęcia 91,5 m2, parter7, w budynku z 2025r. Praga-Północ, Pelcowizna.Lokal w stanie deweloperskim z wentylacją, do dowolnego przystosowania, z dużymi witrynami i miejscem na szyld, są dwa wejścia możliwe 2,5-miesięczne wakacje czynszowe. ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 999 PLN (110 zł/m2)

11
-
91 m2
2025
15597719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro w stylu loft w zabytkowej kamienicy 22121779 15597719 Do wynajęcia biuro 65 m2, piętro 55 z windą, w budynku z 1914 r., Praga-Północ, Stara Praga.Biuro w odnowionym fabrycznym biurowcu o statusie zabytku, w stylu loft. Cena: 7 150 zł netto + 1 760 zł netto czynsz administracyjny i zaliczki na media + pr...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 150 PLN (110 zł/m2)

11
-
65 m2
1914
15597710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Klimatyczne biuro w sercu Starej Pragi 22121778 15597710 Do wynajęcia biuro 109m2, parter5 w budynku z 1914 r. z windą, Praga-Północ, Stara Praga.Cena: 16 241zł netto (149złm2) + 2398zł opłaty eksploatacyjne (22złm2). Wymagana kaucja. Właściciel wystawia faktury VAT.Biuro w odnowionym fabrycznym biurowcu o...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 241 PLN (149 zł/m2)

11
-
109 m2
1914