• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 1 054

15893989 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922679 15893989 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.18,14 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

704 PLN (39 zł/m2)

1
-
18 m2
2008
15893975 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922683 15893975 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.13,69 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

531 PLN (41 zł/m2)

1
-
13 m2
2008
15893992 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922680 15893992 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 25,86 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 004 PLN (40 zł/m2)

1
-
25 m2
2008
15893968 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922631 15893968 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 10,63 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (okolice Al. Wilanowskiej).*** BRAK PROWIZJI ***Opis lokaluJeden ustawny pokój biurowy z wejściem z korytarza.Lokal narożny z doskonały...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 PLN (85 zł/m2)

1
-
10 m2
1993
15884980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27715095 15884980 Niezależny moduł biurowy w nowoczesnym kompleksie biurowo-handlowo-mieszkalnym. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, z bogatą infrastrukturą usługowo-handlową.Biuro wykończone w wysokim standardzie, częściowo umeblowane, funkcjonalnie zaprojektowane....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (59 zł/m2)

7
-
254 m2
2007
15893961 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922642 15893961 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane prywatne biuro dla 3 osób na 2 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Bukowińskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez pr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 170 PLN (348 zł/m2)

1
-
12 m2
2008
15893957 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922635 15893957 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane prywatne biuro dla 2 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Bukowińskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (409 zł/m2)

1
-
11 m2
2008
15888281 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27807126 15888281 Warszawa - Do wynajęcia: studio nagrań o pow.62,99m2 na poziomie -1 w budynku użytkowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 299 PLN (102 zł/m2)

1
-
62 m2
1984
15893958 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922641 15893958 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane prywatne biuro dla 4 osób na 2 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Bukowińskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez pr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 170 PLN (321 zł/m2)

1
-
13 m2
2008
15887904 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal gastronomiczny w biurowcu, ogródek 27796968 15887904 Do wynajęcia lokal 105 m2, parter4 w budynku z 1998 r. z windą, Mokotów SłużewiecTrzy niezależne wejścia, jest dedykowana wentylacja oraz separator tłuszczów. Idealny na restaurację, kawiarnię lub koncept lunchowy w prestiżowej, biurowej lokalizacji....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 580 PLN (120 zł/m2)

1
-
105 m2
1998
15887903 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 2 gabinety (z 4) z częścią wspólną 27796966 15887903 Do wynajęcia 2 gabinety o łącznej powierzchni 35 m2, parter7 w budynku z 2000 r. z windą, Mokotów Ksawerów.Idealne na salon masażu, gabinet kosmetyczny, gabinet fryzjerski, salon tatuażu, barber shop, itp. Gabinety są częścią większego, 4-gabinetoweg...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (197 zł/m2)

2
-
35 m2
2000
15822439 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal z witrynami na osiedlu, duży ruch 26641429 15822439 Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia 67 m2, parter9 w budynku z 2023 r., Mokotów Wierzbno.Duża witryna, miejsce na szyld, spory ruch pieszy i samochodowy, znakomity na sklep, salon piękności, klinikę medyczną, punkt obsługi klienta, salę zabaw, małą ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (104 zł/m2)

2
-
67 m2
2023