• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 1 054

15894059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922858 15894059 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 21,24 m2 na 1 piętrze w apartamentowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sikorskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 699 PLN (81 zł/m2)

1
-
21 m2
2003
15894043 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922847 15894043 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.50,37 m2 na niskim parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------B...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 165 PLN (43 zł/m2)

1
-
50 m2
2010
15894046 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922833 15894046 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane prywatne biuro dla 3 osób na 2 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Bukowińskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez pr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 170 PLN (321 zł/m2)

1
-
13 m2
2008
15894055 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922826 15894055 Warszawa -Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.13,14 m2 na niskim parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------B...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

565 PLN (43 zł/m2)

1
-
13 m2
2010
15894008 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922759 15894008 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 82,64 m2 na5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 784 PLN (71 zł/m2)

3
-
82 m2
2000
15894016 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922764 15894016 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 20 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (Siekierki), w okolicach ul. Bartyckiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 PLN (70 zł/m2)

1
-
20 m2
1980
15894010 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922760 15894010 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 54,52 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 816 PLN (71 zł/m2)

2
-
54 m2
2000
15894014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922762 15894014 Warszawa - Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow. 40 m2 na 1 piętrze budynku biurowego warszawskim Mokotowie (Siekierki), w okolicach ul. Bartyckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffic...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (70 zł/m2)

2
-
40 m2
1980
15894012 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922761 15894012 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 27m2 na5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] pro...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 890 PLN (70 zł/m2)

1
-
27 m2
2000
15893972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922681 15893972 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.20,88 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

811 PLN (41 zł/m2)

1
-
20 m2
2008
15893989 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922679 15893989 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.18,14 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

704 PLN (39 zł/m2)

1
-
18 m2
2008
15893975 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922683 15893975 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.13,69 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

531 PLN (41 zł/m2)

1
-
13 m2
2008