• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Bemowo

Znalezionych ofert: 40

15852810 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27040738 15852810 Zapytaj o ofertę : 25067949. Obiekt magazynowo - produkcyjny położony w odległości ok.1600m od zjazdu z trasy S8 oraz ulicy Połczyńskiej, na terenie którego do wynajęcia oferowana jest hala o pow. ok.400m. Hala z oknami, jeden wjazd z poz.0,&nbsp...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 500 PLN (37 zł/m2)

11
-
395 m2
-
14153616 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2467690 14153616 Do wynajęcia lokal o powierzchni 100 m2 na drugim piętrze, w niewielkim 2piętrowym obiekcie biurowo-usługowym.Lokal odnowiony; powierzchnia do zagospodarowania we własnym zakresie i według potrzeb. Na 100m2 wydzielony są 3 pokoje : 38m2 i ok 25m2;...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (45 zł/m2)

11
-
100 m2
2000
15821304 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26618808 15821304 Do wynajęcia nowy lokal handlowo-usługowy położony na parterze w inwestycji Metro Zachód.W sprawie ofert prosimy o kontakt pod numerem 730 820 800.Więcej interesujących ofert na naszej stronie www.coronanieruchomosci.plTreść niniejszego ogłoszenia ni...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (103 zł/m2)

2
-
97 m2
2025
15599773 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyjątkowy lokal w świetnej cenie na Bemowie. 22178216 15599773 Oferuję do wynajęcia zadbany lokal, mieszczący się w bloku na Bemowie tuż przy lotnisku Warszawa - Babice.Atuty:Lokalizacja - 5 min spacerem do Galerii Bemowo,Komunikacja - 5 min pieszo do przystanków autobusowych i  tramwajowych,Duża otwarta przestr...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 PLN (11 zł/m2)

3
-
87 m2
1980
15886897 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771313 15886897 Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow.36 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Bemowie, w okolicach ul. Powstańców Śląskichpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 520 PLN (70 zł/m2)

2
-
36 m2
1980
15886948 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771971 15886948 Warszawa - Do wynajęcia: Lokal biurowy o pow.24 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Bemowie, w okolicach ul. Powstańców Śląskichpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 680 PLN (70 zł/m2)

2
-
24 m2
1980
15847045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26900884 15847045 Powierzchnia składająca się z:dwa większe pokoje około 40-55 mkwdwa pokoje około 20-30 mkwciemna salka konferencyjna pomieszczenie socjalne około 20 mkwkuchniaBudynek:Budynek biurowy Aquarius to 5-piętrowy budynek położony na Bemowie, oferujący biur...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 287 PLN (55 zł/m2)

11
-
223 m2
1998
15778646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25755160 15778646 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 56 m2 w dzielnicy Bemowo. Dużym atutem lokalizacji jest bliskość trasy S8. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. W pobliżu tramwaj, autobus.Budynek wybudowany w 2017 roku , lokal wykończony w drugiej połowie...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (71 zł/m2)

11
-
56 m2
2017
15871569 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27471014 15871569 Zapytaj o ofertę : 170520279. Wolnostojący budynek o funkcji magazynowo biurowej połozony na ogrodzonym i dozorowanym terenie. Do wynajęcia od 0626 oferowana jest powierzchnia magazynowa ok.1080 m2 z wydzieloną częścią ekspozycyjną i socjalną ok. 72m...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 400 PLN (30 zł/m2)

11
-
1080 m2
2016
15871570 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27471010 15871570 Zapytaj o ofertę : 19766. Samodzielna nieruchomość, na terenie której, od lipca 2026, do wynajęcia jest powierzchnia magazynowo - biurowa, podzilona na 3 części:  1 Magazyn 360 m2, z płyty warstwowej, dach dwuspadowy, wys 4 do 7m, podłoga be...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 000 PLN (39 zł/m2)

11
-
560 m2
2005
15633622 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 22898625 15633622 Murowany budynek magazynowy o powierzchni 260 m2 w okolicy ul. Powązkowskiej. Brama wjazdowa z poziomu 0 o wysokości 2,5 m (możliwość podwyższenia). Jest ogrzewanie na olej opałowy. Posadzka betonowa. Suche pomieszczenia o wysokości 4m. Możliwość doj...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 400 PLN (40 zł/m2)

11
-
260 m2
1936
15852814 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27040732 15852814 Zapytaj o ofertę : 275516430. Lokal handlowo biurowy o powierzchni ok. 360 m2 z przyległym magazynem 240m2 zlokalizowany przy ul. Połczyńskiej, na parterze budynku o dobrym standardzie wykończenia.  . Sklep podzielony jest na pow. otwartą,...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 000 PLN (67 zł/m2)

11
-
600 m2
-