• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Bemowo

Znalezionych ofert: 40

15772898 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25623293 15772898 Przedmiotem wynajmu jest lokal handlowo – usługowy, o powierzchni 110, 97m2 zlokalizowany w apartamentowcu przy ul. Dywizjonu 303 (adres administracyjny: ul. Łokuciewskiego 2.OPIS INWESTYCJI:Apartamentowiec zlokalizowany jest w atrakcyjnej części Bem...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 800 PLN (80 zł/m2)

2
-
110 m2
-
15890613 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27882445 15890613 Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 74,83 m², położony w dobrze prosperującym pasażu handlowym na warszawskim Bemowie, przy ul. Gustawa Morcinka.To idealna propozycja dla firm poszukujących miejsca do prowadzenia ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (47 zł/m2)

2
-
74 m2
2000
15857305 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
98 m2 lokal handlowo-usługowy | Bemowo | Witryny 27118483 15857305 Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal handlowo-usługowy położony na parterze nowej inwestycji w sercu Bemowa. Nieruchomość charakteryzuje się dużymi witrynami, wysokością 3,30 m oraz stanem deweloperskim pozwalającym na dowolną aranżację. Lokalizac...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 000 PLN (112 zł/m2)

11
-
98 m2
-
15861388 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27206508 15861388 Budynek usługowo-handlowy zlokalizowany przy trasie wylotowej na Poznań. W pierwszej linii zabudowy.Budynek nadaje się np. na sklep meblowy, sklep ogrodniczy lub showroom. Duży, ogólnodostępny parking przed budynkiem. Podjazd dla TIRa. Wkrótce nowa s...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

104 809 PLN (388 zł/m2)

1
-
270 m2
2007
15859154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27164663 15859154 Lokal handlowo-usługowy zlokalizowany przy trasie wylotowej na Poznań, tuż obok nowo powstającej stacji metra. Powierzchnia nadaje się np. na sklep meblowy, sklep ogrodniczy itp. Duży, ogólnodostępny parking przed budynkiem. Podjazd dla TIRa z bramą ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 000 PLN (80 zł/m2)

2
-
500 m2
2007
15886174 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27749863 15886174 Budynek usługowo-handlowy zlokalizowany przy trasie wylotowej na Poznań. Powierzchnia nadaje się np. na sklep meblowy, showroom lub inne usługi. Na powierzchni dostępne 2 pokoje biurowe oraz toalety.Duży, ogólnodostępny parking przed budynkiem. Podja...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 997 PLN (67 zł/m2)

11
-
450 m2
2007
15886066 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27747070 15886066 Budynek usługowo-handlowy zlokalizowany przy trasie wylotowej na Poznań. W pierwszej linii zabudowy. Lokal nadaje się na sklep lub usługi. Otwarta powierzchnia z wydzieloną z tyłu częścią socjalna lub pokojem biurowym oraz toaletą. Duża widoczna witr...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 999 PLN (87 zł/m2)

2
-
115 m2
2007
15852810 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27040738 15852810 Zapytaj o ofertę : 25067949. Obiekt magazynowo - produkcyjny położony w odległości ok.1600m od zjazdu z trasy S8 oraz ulicy Połczyńskiej, na terenie którego do wynajęcia oferowana jest hala o pow. ok.400m. Hala z oknami, jeden wjazd z poz.0,&nbsp...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 500 PLN (37 zł/m2)

11
-
395 m2
-
14153616 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2467690 14153616 Do wynajęcia lokal o powierzchni 100 m2 na drugim piętrze, w niewielkim 2piętrowym obiekcie biurowo-usługowym.Lokal odnowiony; powierzchnia do zagospodarowania we własnym zakresie i według potrzeb. Na 100m2 wydzielony są 3 pokoje : 38m2 i ok 25m2;...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (45 zł/m2)

11
-
100 m2
2000
15856230 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro Bemowo ul. Połczyńska 220m2 27086835 15856230 Do wynajęcia biuro o powierzchni 223 m² w nowoczesnym budynku biurowym, zlokalizowanym w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się okolicy warszawskiego Bemowa, u zbiegu ulic Połczyńskiej i Dźwigowej. Nieruchomość charakteryzuje się doskonałą lokali...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 471 PLN (47 zł/m2)

11
-
223 m2
-
15740791 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Prestiżowy obiekt magazynowo - biurowy 0% 24958573 15740791 BEZ PROWIZIMOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA WIĘKSZEJ POWIERZCHNI BIUROWEJ  ORAZ LOKALI USŁUGOWYCH NA POZIOMIE 0Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu prestiżowego obiektu magazynowo- biurowego, położonego na wysokości dzielnicy  Bemowo przy trasie S8.Atuty...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

88 286 PLN (41 zł/m2)

12
-
2156 m2
2025
15670984 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro Bemowo ul. Połczyńska 112m2 23661063 15670984 Do wynajęcia biuro o powierzchni 112 m² w nowoczesnym budynku biurowym, zlokalizowanym w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się okolicy warszawskiego Bemowa, u zbiegu ulic Połczyńskiej i Dźwigowej. Nieruchomość charakteryzuje się doskonałą lokali...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 904 PLN (53 zł/m2)

11
-
112 m2
-