• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Gdynia

Znalezionych ofert: 328

15549068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20930228 15549068 DO WYNAJĘCIA LOKAL UŻYTKOWY ZNAJDUJĄCY SIĘ NA PARTERZE BUDYNKU BIUROWEGO W PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI PRZY GDYŃSKIEJ MARINIELokal przeznaczony może być na wszelką działalność usługową, w tym działalność gastronomiczną. Lokal jest dwupoziomowy z siedmiom...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

44 091 PLN (71 zł/m2)

1
-
621 m2
2024
15506352 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20076152 15506352 NOWOCZESNE BIURA W PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI PRZY GDYŃSKIEJ MARINIE.Kameralne centrum biznesowe przy ulicy Waszyngtona w Śródmieściu Gdyni oferuje nietuzinkową lokalizację z łatwym dostępem do usług, jakie oferuje centrum miasta. Nowoczesna architektur...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

17 674 PLN (65 zł/m2)

11
-
271 m2
2024
15502294 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19969596 15502294 Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 137 m², położony w strategicznej lokalizacji na terenie stacji paliw „Pod Żaglami”. To idealna propozycja dla osób pragnących prowadzić działalność gospodarczą w branży gastronomicznej, z m...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

6 960 PLN (53 zł/m2)

4
-
132 m2
-
15343944 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16335471 15343944 Zalety:Lokal umiejscowiony w nowoczesnym budynkuDuże, panoramiczne witryny umożliwiające świetną ekspozycjęModna lokalizacja i nietuzinkowa wysokość ok. 3,5 mLokalizacja:Lokal znajduje się w prestiżowym zespole apartamentowo – usługowym w nowej częśc...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

18 900 PLN (120 zł/m2)

1
-
157 m2
2023
13393153 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16733 13393153 Lokal z sejfem, idealny na bank lub działalność biurowo-usługową z wykluczeniem gastronomi. Super lokalizacja, centrum Gdyni, w okolicy głównej, prestiżowej ulicy na której zlokalizowane są banki, Urząd Miasta Gdyni, sklepy renomowanych firm, a ta...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

80 PLN (1 zł/m2)

12
-
120 m2
-
15385665 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17365934 15385665 Biurowiec klasy A, który jest zlokalizowany w Gdyni.Oferowane biuro znajduje się na przedostatniej kondygnacji budynku, a biura oferują widok na śródmieście Gdyni. Na pierwszej kondygnacji znajduje się ogólnodostępna sala konferencyjna.Standard budyn...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

106 549 PLN (284 zł/m2)

11
-
375 m2
2015
15350470 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16539403 15350470 Oferujemy na wynajem biuro składające się z trzech wewnętrznie skomunikowanych pokoi o powierzchniach 39, 20 i 20 m2.Biuro mieści się na V piętrze budynku zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Gdyni.Pokoje nie są umeblowane - zd...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

6 320 PLN (80 zł/m2)

11
-
79 m2
-
15336890 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 16152778 15336890 Magazyn zlokalizowany w części przemysłowej Gdyni.Wjazd na Estakadę Kwiatkowskiego prowadzącą zarówno do portu jak i na obwodnicę Trójmiasta i drogi A1, S6 i S7 w odległości 1 km.Na łączną powierzchnię obiektu składają się: hala magazynowa o pow. 112...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

22 337 PLN (19 zł/m2)

11
-
1162 m2
-
15332164 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 16036245 15332164 Duży lokal z witryną i wejściem bezpośrednio od ul. Hutniczej.Świetna lokalizacja: w pobliżu wjazd na Estakadę Kwiatkowskiego zapewniającą szybki dojazd zarówno do portu jak i obwodnicy Trójmiasta oraz autostrady A1 i dróg S6 i S7.Lokal stanowi otwar...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

11 250 PLN (25 zł/m2)

11
-
450 m2
-
15153453 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 11103240 15153453 Nowoczesny budynek biurowo-usługowo-handlowy.Lokalizacja w części przemysłowej Gdyni, miejsce świetnie skomunikowane z portem (4 km), centrum miasta oraz wjazdem na obwodnicę Trójmiasta (1,5 km).Cztery kondygnacje, na każdym piętrze duża, otwarta prz...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

187 200 PLN (60 zł/m2)

11
-
3120 m2
2024
14651642 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 11017 14651642 Do wynajęcia plac utwardzony przy ul. Hutniczej.Plac stanowi część większej nieruchomości, całość ogrodzona, istnieje możliwość dodatkowego wygrodzenia samego placu.Na placu znajduje się duża wiata o wymiarach 8m x 12 m, wysokość 5m.Możliwy dostęp do...

Gdynia (Cisowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

7 000 PLN (7 zł/m2)

11
-
1000 m2
-
15506353 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20076148 15506353 NOWOCZESNE BIURO W PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI PRZY GDYŃSKIEJ MARINIE Z DWOMA TARASAMI NA WYŁĄCZNOŚĆKameralne centrum biznesowe przy ulicy Waszyngtona w Śródmieściu Gdyni oferuje nietuzinkową lokalizację z łatwym dostępem do usług, jakie oferuje centrum ...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

37 857 PLN (67 zł/m2)

11
-
568 m2
2024