• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Gdynia

Znalezionych ofert: 328

15779391 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25773737 15779391 Pawilon handlowy w centrum osiedla.Do wynajęcia pawilon handlowy o powierzchni ok. 27 m2, który jest położony na terenie dużego osiedla mieszkaniowego.Wnętrze jest podzielone na salę sprzedażową, zaplecze i toaletę. Pawilon posiada duże witryny, jest...

Gdynia (Pogórze) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 250 PLN (46 zł/m2)

2
-
27 m2
-
15765537 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25473337 15765537 Oferujemy na wynajem obiekt magazynowo-usługowo-biurowy o łącznej powierzchni ok. 600 m2 zlokalizowany w sąsiedztwie Estakady Kwiatkowskiego.Budynek był dotychczas wykorzystywany na cele szkoleń z zakresu m.in. ratownictwa wodnego, w związku z czym w...

Gdynia (Leszczynki) (Pomorskie, gm. Gdynia)

16 800 PLN (28 zł/m2)

5
-
600 m2
-
15733522 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24803452 15733522 Powierzchnia biurowa mieszcząca się w budynku biurowym usytuowanym w śródmieściu Gdyni.Obszerny pokój o powierzchni 53,04 m2, klimatyzowany.Do dyspozycji najemcy także kuchnia oraz sanitariaty mieszczące się w częściach oznaczonych na rzucie kolorem ...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 727 PLN (89 zł/m2)

11
-
53 m2
1991
15733525 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24803448 15733525 Przedstawiam Państwu na wynajem biura w biurowcu klasy A zlokalizowanym nieopodal stacji SKM Wzgórze Św.Maksymiliana.Sześciokondygnacyjny biurowiec powstał w 2022 roku. Jego architektura nawiązuje swoją formą do tradycji modernizmu. Zastosowane w bud...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

23 574 PLN (65 zł/m2)

11
-
365 m2
2022
15704953 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24273041 15704953 DO WYNAJĘCIA LOKAL UŻYTKOWY ZNAJDUJĄCY SIĘ NA PARTERZE BUDYNKU BIUROWEGO W PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI PRZY GDYŃSKIEJ MARINIELokal przeznaczony może być na wszelką działalność usługową, w tym działalność gastronomiczną.Kameralne centrum biznesowe przy ul...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

38 556 PLN (71 zł/m2)

1
-
540 m2
2024
15704217 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24258620 15704217 Na wynajem biuro znajdujące się w Gdyni Śródmieście przy ulicy Żeromskiego.Pomieszczenie znajduje się w budynku biurowym, z dostępem do zaplecza sanitarnego oraz kuchni z jadalnią. W budynku jest recepcja oraz winda. Pomieszczenia są ciepłe i dobrze ...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 739 PLN (79 zł/m2)

1
-
22 m2
1938
15659842 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23448956 15659842 Obiekt handlowousługowy z witryna oraz parkingiem dla klientów. Wszystkie szczegóły u nas w biurze....

Gdynia (Leszczynki) (Pomorskie, gm. Gdynia)

55 000 PLN (42 zł/m2)

2
-
1300 m2
1990
15483988 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19581214 15483988 Oferujemy na wynajem lokal biurowy o powierzchni 138 m², usytuowany na I piętrze nowoczesnego biurowca przy ulicy Sportowej w Gdyni.Lokal charakteryzuje się bardzo dobrym stanem technicznym, co sprawia, że jest gotowy do natychmiastowego użytku.Biuro...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

8 970 PLN (65 zł/m2)

4
-
138 m2
2010
15326072 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 15860413 15326072 Nowe budownictwo - znany deweloper -parking podziemny pod budynkiemLokal o powierzchni 151m2 - znajduje się na parterze w nowoczesnym budynku usługowym, w miejscu spotkań zarówno młodzieży jaki i osób dojrzalszych. Z uwagi na lokalizację, budynek zaj...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

18 145 PLN (120 zł/m2)

2
-
151 m2
2021
15320874 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 15706756 15320874 ZaletyDuża, otwarta przestrzeńNowy budynek z miejskimi mediamiŚcisłe centrum GdyniLokalizacjaNieruchomość znajduje się w pobliżu hotelu, przystanku ZKM, lubianego deptaku, na którym znajduje się mieniąca kolorami fontanna, pomnik Antoniego Abrahama o...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

22 990 PLN (112 zł/m2)

1
-
206 m2
2023
13393157 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16729 13393157 Biuro o pow. ok.180 m2 na IV piętrze w budynku biurowym, sieć strukturalna, łącze internetowa, własna centrala telefoniczna, klimatyzacja, ochrona. CZYNSZ NAJMU: 14,- Eurom2 + 14,- PLNm2 z tytułu kosztów ekspl. części wspólnych (en.elektr., c.o., w...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

67 PLN (0 zł/m2)

1
-
180 m2
2004
9769325 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16709 9769325 Biuro w budynku biurowym, sieć strukturalna, łącze internetowa, własna centrala telefoniczna, klimatyzacja, ochrona, wysoki standard wykończenia. KOSZT NAJMU: 14,- Eurom2 + 14,- PLNm2 z tytułu kosztów ekspl. części wspólnych (en.elektr., c.o., woda i...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

19 926 PLN (67 zł/m2)

1
-
297 m2
2004