• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 192

15672793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 23696119 15672793 Budynek handlu i gastronomii z mieszkaniem dla właściciela bądź 2-pokojowymi apartamentami pod wynajem jedynie 700 metrów od morza w Grzybowie - uroczej miejscowości letniskowej koło Kołobrzegu, znanej z pięknej, szerokiej i czystej plaży!No niezwykł...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 680 000 PLN (6 109 zł/m2)

7
3
275 m2
2025
15797970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26160417 15797970 Lokal w inwestycji Modern Mokotów, tuż obok Galerii Mokotów ✅ Lokale usługowe✅ Wejście bezpośrednio z chodnika✅ ul. Wołoska, przy samym Galmoku✅ Bardzo dobra ekspozycja od chodnika i ulicy✅ Komunikacja miejska i infrastruktura w pobliżu✅ Liczna zabud...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 031 000 PLN (27 950 zł/m2)

1
-
180 m2
2026
15778959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25762557 15778959 Na sprzedaż nieruchomość położona w Nowogrodzie przy ul. Łomżyńskiej 43, zabudowana budynkiem biurowo-mieszkalnym oraz budynkami produkcyjno-magazynowymi o łącznej powierzchni zabudowy 1049m2 posadowiona na działce o powierzchni łącznej 4230m2 (nr ge...

Nowogród (Podlaskie, gm. Nowogród)

1 790 000 PLN (1 706 zł/m2)

1
-
1049 m2
-
15797553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26152055 15797553 Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w sercu Łomży – ul. Kierzkowa 2 i 4Ogromny potencjał inwestycyjny – idealny pod usługi, biura, mieszkania, obiekt restauracyjny, przychodnie lekarską lub inna inwestycje.Przedmiotem sprzedaży jest budynek miesz...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

7 950 000 PLN (5 736 zł/m2)

1
-
1386 m2
-
15394000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17565608 15394000 PROMOCJA GRUDNIOWA - DO KOŃCA ROKU 2025 RABAT 30% (cena 350.000 zł)Przedstawiamy Państwu niepowtarzalną okazję nabycia historycznej nieruchomości, która może stać się perłą w koronie Wałcza – miasta dynamicznie rozwijającego się, pełnego potencjału i...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

350 000 PLN (181 zł/m2)

1
-
1932.28 m2
-
13775021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 99989 13775021 Oferujemy Państwu na sprzedaż, przestronny lokal,przeznaczony pod działalność gospodarczą w centrum Kędzierzyna. Okolica to ciąg komunikacyjny, sklepy,biura i różne działalności biznesowe. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń, łącznika oraz zapl...

Kędzierzyn-Koźle (Kędzierzyn) (Opolskie, gm. Kędzierzyn-Koźle)

550 000 PLN (4 583 zł/m2)

11
-
120 m2
-
14534844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 139467 14534844 Polecamy Państwu do sprzedaży lokal użytkowy, położony w centrum, w miejscowości Żędowice. W lokalu mieszczą się dwie sale sprzedażowa na parterze, oraz pomieszczenia do zagospodarowania na piętrze, które można dostosować je do oczekiwań nowego n...

Zawadzkie (Żędowice) (Opolskie, gm. Zawadzkie)

490 000 PLN (1 633 zł/m2)

11
-
300 m2
-
15428779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18362476 15428779 Polecam Państwu do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni około 100 m2,posadowiony na działce o powierzchni 239 m2. Do tej pory lokal pełnił funkcję baru, i w dalszym ciągu posiada możliwość prowadzenia działalności gastronomicznej. Można równie...

350 000 PLN (3 500 zł/m2)

11
-
100 m2
1992
12786616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 85694 12786616 Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal użytkowy, w bardzo dobrej lokalizacji,przy głównej drodze w Kędzierzynie-Koźlu. Nieruchomość składa się z sali sprzedaży, biur, zaplecza socjalnego,łazienki. Budynek w całości jest podpiwniczony, może być wykorzy...

Kędzierzyn-Koźle (Kłodnica) (Opolskie, gm. Kędzierzyn-Koźle)

310 000 PLN (2 138 zł/m2)

11
-
145 m2
-
12786047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 85679 12786047 Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal użytkowy, w bardzo dobrej lokalizacji, przy głównej drodze w Kędzierzynie-Koźlu. Nieruchomość składa się z sali sprzedaży, biur, zaplecza socjalnego, łazienki. Budynek w całości jest podpiwniczony, może być wyk...

310 000 PLN (1 107 zł/m2)

11
-
280 m2
-
15797088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26135937 15797088 Przedmiotem sprzedaży jest obiekt produkcyjno - magazynowy zlokalizowany na ul. Stanisława Sulimy w Elblągu. Budynek o powierzchni 825m2 składa się z trzech głównych stref użytkowych. Hala produkcyjna - przestrzeń produkcyjna obiektu stanowi jego klu...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

3 400 000 PLN (4 121 zł/m2)

1
-
825.11 m2
2023
15779864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25792453 15779864 Dwa nowoczesne obiekty komercyjne w Tarnowie to inwestycja, która łączy natychmiastowy zysk z perspektywą wzrostu wartości w przyszłości. Nieruchomości położone są w jednej z najbardziej strategicznych stref przemysłowych południowej Polski – w Tarno...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

8 300 000 PLN (3 023 zł/m2)

1
-
2745.99 m2
1930