• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 192

15799531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26191253 15799531 Nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy zlokalizowany w Ostrowie wybudowany w 2010 roku i modernizowany w 2023, pozwoli Ci rozpocząć działalność bez dodatkowych inwestycji. W pełni przygotowany kompleks łączy funkcjonalne hale, reprezentacyjne biura i d...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

3 300 000 PLN (5 744 zł/m2)

12
-
574.48 m2
2010
14490607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowy przy dworcu SKM Wrzeszcz 11232 14490607 Oferujemy do zakupu lokal usługowo handlowy w doskonałym punkcie w tętniącym życiem sercu Wrzeszcza. Lokal z najemcą przynoszący od razu zyski.LOKALIZACJA: Idealna pod lokal usługowy dla branż różnego rodzaju - od usług kosmetycznych, fryzjerskich po...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

760 000 PLN (13 818 zł/m2)

2
-
55 m2
1976
14818615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z halami blisko trasy S7 obok Nowego Dworu 11828 14818615 TYLKO U NAS, BEZ PROWIZJILOKALIZACJA:Oferta dotyczy sprzedaży terenu z dwoma halami nieopodal Trasy S7 w miejscowości Orłowo w Gminie Nowy Dwór Gdański. Nieruchomość z bardzo dobrym dojazdem zaledwie kilka minut od Nowego Dworu nową drogą asfaltową b...

Nowy Dwór Gdański (Pomorskie, gm. Nowy Dwór Gdański)

1 990 000 PLN (2 488 zł/m2)

11
-
800 m2
1994
14860399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 3551372 14860399 Na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy o powierzchni 395,93 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 900 m2 w centrum Krasocina. Obiekt w stanie surowym otwartym do wykończenia według potrzeb nabywcy. Działka o wymiarach około 20 m x 51 m x 13 m x 4...

Krasocin (Świętokrzyskie, gm. Krasocin)

1 300 000 PLN (3 291 zł/m2)

11
-
395 m2
2020
15082371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9225939 15082371 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w standardzie deweloperskim o pow. 123,93 m2, zlokalizowany na parterze w nowej inwestycji w Centrum Kielc. Lokal składa się z: sali sprzedaży (117,5 m2), aneks socjalny(3,83 m2), wc(3,85 m2). Ogrzewanie z sieci mi...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 288 800 PLN (10 478 zł/m2)

11
-
123 m2
2024
14860355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3551374 14860355 Na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy o powierzchni 395,93 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 900 m2 w centrum Krasocina. Obiekt w stanie surowym otwartym do wykończenia według potrzeb nabywcy. Działka o wymiarach około 20 m x 51 m x 13 m x 4...

Krasocin (Świętokrzyskie, gm. Krasocin)

1 300 000 PLN (3 291 zł/m2)

11
-
395 m2
2020
15731826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24796799 15731826 Na sprzedaż oferuję Państwu przestronną halęmagazyn o łącznej powierzchni 545 m², zlokalizowaną w atrakcyjnej części Lipska, na działce nr 146212 przy ul. Spacerowej. Działka wyposażona we wszystkie niezbędne media oraz dodatkowo gaz w drodze, z mo...

Lipsko (Mazowieckie, gm. Lipsko)

829 000 PLN (1 521 zł/m2)

1
-
545 m2
-
15786635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25911741 15786635 Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy, reprezentacyjny obiekt komercyjny o powierzchni użytkowej 1332 m², usytuowany na działce o powierzchni 3417 m2, w doskonałej lokalizacji w Łasku przy ul. Borowikowej. Budynek o nowoczesnej, szlac...

Łask (Łódzkie, gm. Łask)

15 800 000 PLN (9 439 zł/m2)

10
-
1673.9 m2
2003
15591011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21993388 15591011 Zespół Annderson prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu inwestycyjnego z przeznaczeniem pod działalność biurową lub kosmetyczną, usytuowanego na parterze budynku przy ulicy Jana Prandoty w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 23,66 m² to doskon...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

449 540 PLN (19 000 zł/m2)

1
-
23.66 m2
2020
15798558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pewna inwestycja w Kołobrzegu 26175562 15798558 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15518817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20346436 15518817 Oferujemy do sprzedania duży budynek w centrum Opola.Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 6 696 m2. Działka jest zabudowana kompleksem budynków biurowych oraz technicznych, w tym garażami.Budynek biurowo-techniczny o powierzchni uży...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

9 500 000 PLN (1 555 zł/m2)

11
-
6109 m2
-
15784970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25864584 15784970 LOKALIZACJAUlica 1 Maja to jedna z lepiej skomunikowanych części Lublina – blisko centrum, z łatwym dostępem zarówno dla pieszych, jak i osób zmotoryzowanych. W pobliżu znajdują się liczne punkty handlowe, biura, szkoły oraz przystanki komunikacji mi...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

499 000 PLN (7 239 zł/m2)

1
-
68.93 m2
1905