• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne lokale usługowe na sprzedaż

Znalezionych ofert: 2 604

15657891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23432763 15657891 Rozkład: korzystny układ; Budynek: apartamentowiec; Standard: W dobrym stanie; W pobliżu: apteki, banki, biurowce, restauracje, sklepy; Parking: własny; Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu usługowo-handlowego położonego na parter...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 050 000 PLN (18 373 zł/m2)

11
1
166 m2
-
15628122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22799941 15628122 Mam przyjemność zaprezentować lokal usługowy na sprzedaż przy ulicy Browarnej w Siedlcach o łącznej powierzchni 25,41m2. WYPOSAŻENIE I WNĘTRZE:Lokal zaprojektowany i wyposażony pod działalność fryzjersko-kosmetyczną. Istnieje możliwość zakup...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

399 000 PLN (15 702 zł/m2)

1
-
25.41 m2
-
15614208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22487565 15614208 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży obiektu mieszkalno -biurowo-usługowego wraz z częścią magazynową. Nieruchomość posiada III kondygnacje i położona jest na działce o...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

2 300 000 PLN (3 377 zł/m2)

11
-
681 m2
-
15646834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23227368 15646834 Oferujemy na sprzedaż kompleks trzech wyodrębnionych lokali, usytuowanych w reprezentacyjnym budynku o funkcji mieszkalno-usługowej, położonym w samym sercu Dąbrowy Tarnowskiej. Lokalizacja nieruchomości w bezpośrednim sąsiedztwie instytucji publiczn...

Dąbrowa Tarnowska (Małopolskie, gm. Dąbrowa Tarnowska)

10 000 PLN (28 zł/m2)

1
-
354.7 m2
-
15655433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23387655 15655433 Oferujemy do sprzedaży miejsce postojowe w garażu podziemnym wraz z piwnicą  (ok 4,5m2) na Kolonii Gosławickiej w Atrium na ul. Bielskiej 13   ➡️ Cena: 39 000 zł ➡️ Miejsce i piwnica na jednej księdze wieczystej ➡️ Garaż z moni...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

39 000 PLN (3 000 zł/m2)

1
-
13 m2
-
12936323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 1246099 12936323 Na sprzedaż nieruchomość budynek handlowo - usługowy, położony w ścisłym centrum Ełku przy ul. Wojska Polskiego 32.Przygotowany został projekt przewidujący podział na dwa lokale mieszkalne (ostatni rzut w galerii zdjęć).Nieruchomość usytuowana jest w...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

720 000 PLN (2 039 zł/m2)

1
-
353.05 m2
-
14533246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 139297 14533246 Na sprzedaż lokal w centrum Ełku przy ulicy Armii Krajowej w budynku centrum Bazar.Budynek nie podlega reżimom sanitarnym w czasie pandemii. Wszystkie lokale handlowe i usługowe są czynne. Sprzedawany lokal obecnie jest wynajęty.Lokal umiejscowiony j...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

299 000 PLN (6 855 zł/m2)

1
-
43.62 m2
-
15649020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23289568 15649020 Cisza, spokój, mnóstwo zieleni, szum drzew a z okien widok przepływającej Wisły. Magiczne i wyjątkowo klimatyczne miejsce na mapie Polski.  Przyjedź, zobacz, a zakochasz się w tym otoczeniu bez pamięci - tu czas się nie liczy.  &amp...

Czerwińsk nad Wisłą (Mazowieckie, gm. Czerwińsk nad Wisłą)

6 000 000 PLN (10 526 zł/m2)

9
-
570 m2
2008
15399902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17676869 15399902 Oferta dla inwestorów.Nie wiesz gdzie ulokować pieniądze? Chcesz prowadzić pensjonat, hostel? Szukasz stałego dochodu z inwestycji?Zapoznaj się z poniższą ofertą.Posiadam na sprzedaż kamienicę z 1915 roku. Znajduje się ona w samym centrum Pasłęka prz...

Pasłęk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasłęk)

789 000 PLN (1 578 zł/m2)

12
-
500 m2
1915
15562672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21380761 15562672 Do sprzedaży budynek do generalnego remontu o pow. 720 mkw.Proponowany budynek posiada zezwolenie na rozbudowę o 2 piętra.Media:- prąd- gaz- kanalizacjaLokalizacja:- osiedle Dziesięciny- w pobliżu wszystkie udogodnienia: liczne sklepy, lokale usługow...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 999 900 PLN (4 167 zł/m2)

1
-
720 m2
-
15451120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18856239 15451120 Poszukujesz lokalu użytkowego do prowadzenia własnej działalności gospodarczej ? Marzysz o atrakcyjnej lokalizacji w centrum Świerczowa, to świetnie trafiłeśaś. Ta nieruchomość spełni wymagania w zakresie usługowym, handlowym, a nawet biurowym oraz k...

Świerczów (Opolskie, gm. Świerczów)

245 000 PLN (1 538 zł/m2)

1
-
159.3 m2
1970
15519428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20363239 15519428 MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA PŁATNOŚCI NA KILKA NIEOPROCENTOWANYCH RAT. Na sprzedaż lokal w samym sercu Ełku, położony przy spokojnej ulicy. Jest to idealne miejsce na biuro, gabinety lekarskie, studio ćwiczeń lub salon kosmetyczny. Lokal składa ...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

640 000 PLN (4 672 zł/m2)

11
-
137 m2
-