• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 185

6142073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14315190 6142073 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Mam do zaoferowania Państwu, bardzo atrakcyjną działkę inwestycyjną położoną przy trasie Warszawa- Lublin w gminie Kołbiel, o powierzchni 10.600m2 i wymiarach 40mx260m. W cenie jest również udział w drodze dojazdowej do n...

Kołbiel (Mazowieckie, gm. Kołbiel)

350 000 PLN (33 zł/m2)

1
-
10600 m2
-
2994902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14315178 2994902 Mamy Państwu do zaoferowania działkę, zabudowaną budynkami mieszkalno-magazynowo-biurowymi. Nieruchomość ulokowana w strategicznym miejscu, tz. połączenie dobrej komunikacji dla transportu drogowego, a jednocześnie okoliczna zabudowa ma charakter us...

Karczew (Mazowieckie, gm. Karczew)

1 100 000 PLN (1 833 zł/m2)

1
-
600 m2
2002
2995754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14315177 2995754 Mamy Państwu do zaoferowania działkę, zabudowaną budynkami mieszkalno-magazynowo-biurowymi. Nieruchomość ulokowana w strategicznym miejscu, tz. połączenie dobrej komunikacji dla transportu drogowego, a jednocześnie okoliczna zabudowa ma charakter us...

Karczew (Mazowieckie, gm. Karczew)

800 000 PLN (1 914 zł/m2)

1
-
418 m2
2002
12785679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 85646 12785679 Lokal handlowo-usługowy w Krapkowicach z witryną od ulicy. Dobry dojazd ruchliwą drogą asfaltową. Przed lokalem 2-3 miejsca parkingowe. Nadaje się na sklep, biuro rachunkowe, magazyn, gabinet itp. także na cichą produkcję albo na usługi połączo...

Krapkowice (Opolskie, gm. Krapkowice)

190 000 PLN (1 570 zł/m2)

-
-
121 m2
-
12785585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny restauracja 85631 12785585 Szanowni Klienci! W swojej ofercie posiadamy na sprzedaż dobrze prosperującą Restaurację położoną w okolicy Strzelec Opolskich przy głównej drodze prowdzącej na Górę Św. Anny. Lokal działa nieprzerwanie od kilku lat, ma swoich stałych i zadowolon...

Szymiszów (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

880 000 PLN (2 683 zł/m2)

-
-
328 m2
-
14372122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 124852 14372122 Szanowni Państwo, Prezentujemy na sprzedaż dwa lokale znajdujące się na parterze kamienicy w Zalesiu Śląskim o łącznej powierzchni 185 m2. Nieruchomość przystosowana jest do prowadzenia działalności gospodarczej oraz lokali mieszkalnych. Do lokal...

Leśnica (Opolskie, gm. Leśnica)

430 000 PLN (2 324 zł/m2)

-
-
185 m2
-
13096729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 87052 13096729 Oferujemy Państwu na sprzedaż budynek hali przeznaczony do prowadzenia działalności rolniczej o powierzchni użytkowej ok. 1600 m2 oraz budynek mieszkalny jednorodzinny, częściowo podpiwniczony, piętrowy, wyposażony w instalację elektryczną, wodno-kan...

Szczepanek (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

1 250 000 PLN (1 250 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15217184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12935082 15217184 Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu powierzchni biurowej o powierzchni 76,77 m2w inwestycji przy ulicy Nowohuckiej w Krakowie.LOKALIZACJA:Najbliższa okolica pełna jest świetnie rozwiniętej infrastruktury usługo-handlowej i biur korporacyjnych...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

904 588 PLN (11 783 zł/m2)

1
-
76.77 m2
2021
15217196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12935081 15217196 Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu powierzchni biurowej o powierzchni 75,41 m2w inwestycji przy ulicy Nowohuckiej w Krakowie.LOKALIZACJA:Najbliższa okolica pełna jest świetnie rozwiniętej infrastruktury usługo-handlowej i biur korporacyjnych...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

891 372 PLN (11 820 zł/m2)

1
-
75.41 m2
2021
14733504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10414 14733504 W rewelacyjnym punkcie stacja obsługi samochodów . Hale naprawy samochodów podnośnikami ,myjnia ręczna ,wulkanizacja .Teren o powierzchni 1280 m2 ogrodzony utwardzony kostką . Obiekt działający z bazą klientów. Obiekt położony bezpośrednio przy bar...

Michałowice (Mazowieckie, gm. Michałowice)

8 600 000 PLN (14 333 zł/m2)

11
-
600 m2
2012
15246273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13718774 15246273 Oferuję do sprzedania 50 % udziałów w prawie własności nieruchomości położonej w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Warszawskiej1, ul. Budkiewicza 1 i ul. Plac Wolności 1 (ścisłe centrum), znajdującej się na działce nr ewid. 1417 , objętej księgą wie...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 750 000 PLN (1 015 zł/m2)

1
-
1723.61 m2
-
14469157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 129406 14469157 Lokal użytkowy w centrum miasta położony na drugim piętrze budynku wielorodzinnego z osobnym wejściem i przypisanym miejscem parkingowym na terenie ogrodzonej działki. Lokal składa się z trzech pomieszczeń z łazienką. Idealny na działalność usługowo-...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

633 000 PLN (10 048 zł/m2)

-
-
63 m2
1939