• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 185

15318070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15650107 15318070 BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Prezentuję na sprzedaż miejsce postojowe o numerze 21 w podziemnej hali garażowej w budynku przy Wschodniej 28 w Luboniu. Powierzchnia:- nr 10 - 13,20 m2 (SPRZEDANE),- nr 11 - 13,40 m2 (SPRZEDANE),- nr 12 - 13,40 m2 (SPRZ...

Luboń, Wschodnia

25 000 PLN (1 786 zł/m2)

1
-
14 m2
2015
15317575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 15636409 15317575 Zapytaj o ofertę : 300320775. Działka ok.8800 m2, położona przy drodze krajowej 62, w centrum miasta Zakroczym. Przeznaczenie w planie U (usługowe), w małej części na końcu działki M (mieszkaniowe jednorodzinne). U- usługi nieuciążliwe, produkcja, ...

Zakroczym (Mazowieckie, gm. Zakroczym)

4 000 000 PLN (455 zł/m2)

11
-
8800 m2
-
15317567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 15636402 15317567 Zapytaj o ofertę : 300320775. Działka ok.8800 m2, położona przy drodze krajowej 62, w centrum miasta Zakroczym. Przeznaczenie w planie U (usługowe), w małej części na końcu działki M (mieszkaniowe jednorodzinne). U- usługi nieuciążliwe, produkcja, ...

Zakroczym (Mazowieckie, gm. Zakroczym)

4 000 000 PLN (455 zł/m2)

11
-
8800 m2
-
14225514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 106191 14225514 Na sprzedaż 2-kondygnacyjny budynek użytkowy idealnie nadający się na działalność usługowo-produkcyjną produkcyjno-magazynową znajdujący się w Gorzowie WielkopolskimBudynek został wybudowany w połowie lat 70.Na powierzchnie składa się: Parter: wysoki...

Gorzów Wielkopolski (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

600 000 PLN (2 500 zł/m2)

1
-
240 m2
-
13414087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 88848 13414087 Kupujący nie płaci prowizji. Warszawa, Bródno, duża , ruchliwa ul.Kondratowicza, lokale w nowym budynku ze 178 mieszkaniami; powierzchnie lokali użytkowych od 78 do 288 m². Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie II linii metra. Przeznaczeni...

Warszawa (Targówek), Kondratowicza

1 310 122 PLN (11 698 zł/m2)

-
-
112 m2
2018
12446373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 84330 12446373 ! ! ! OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ! ! ! Na sprzedaż doskonale utrzymana hala magazynowa z pomieszczeniami socjalnymi i biurowymi oraz częścią mieszkalną. Łączna powierzchnia to 520m 2 Wysokość: 3,8m do 4,10m. Teren og...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

990 000 PLN (1 904 zł/m2)

-
-
520 m2
-
15307431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
RESTAURACJA NA SPRZEDAŻ LEGNICA 15372896 15307431 SPRZEDAŻ Nr oferty: SLDOC4584 Kategoria: Lokal użytkowy Miasto: Legnica Dzielnica: Stare Miasto Powierzchnia: lokal użytkowy wraz z działką - 527 m2 Ilość pokoi: 6 OPIS Do sprzedaży oferujemy własnościowy lokal użytkowy przeznaczony na działalność ...

Legnica (Stare Miasto), ,

2 999 000 PLN (11 669 zł/m2)

5
-
257 m2
-
15305282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15307022 15305282 Na sprzedaż świeżo wyremontowany lokal usługowy w samym centrum miasta., zlokalizowany przy galerii Kaskada. Na metraż 55 m2, składają się dwa pomieszczenia główne oraz dwa zaplecza plus łazienka z wc.Lokal idealnie nadaje się, min.:&nbs...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (7 255 zł/m2)

1
-
55 m2
1930
15305239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15306067 15305239 **1. Lokalizacja:**   Na sprzedaż urokliwy stary młyn zlokalizowany na działce o powierzchni 6451 mkw. Dogodny dostęp do głównych dróg, co ułatwia komunikację i logistykę.**2. Własność:**   Nieruchomość posiada peł...

Ludwikowice Kłodzkie (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

1 799 000 PLN (1 358 zł/m2)

1
-
1324.77 m2
-
15305246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15306068 15305246 **1. Lokalizacja:**   Na sprzedaż urokliwy stary młyn zlokalizowany na działce o powierzchni 6451 mkw. Dogodny dostęp do głównych dróg, co ułatwia komunikację i logistykę.**2. Własność:**   Nieruchomość posiada peł...

Ludwikowice Kłodzkie (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

1 799 000 PLN (1 358 zł/m2)

1
-
1324.77 m2
-
15106525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 9948327 15106525 Nieruchomość była firmą produkcyjną Nieruchomość magazynowa centrum handloweprodukcyjnaspedycjaDuża część powierzchni nieruchomości na zewnątrz budynków została wyłożona betonempłyty betonoweBudynki o powierzchni użytkowej 2270, w tym parter 1900m2....

Jasienica Rosielna (Podkarpackie, gm. Jasienica Rosielna)

5 000 000 PLN (2 273 zł/m2)

12
-
2200 m2
-
15296318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 15079920 15296318 FUNKCJONUJĄCY, GOTOWY DO KONTYNUOWANIA DZIAŁALNOŚCI BUDYNEK PENSJONATOWY PO REMONCIE - PONAD 40 MIEJSC NOCLEGOWYCH - PROFESJONALNA KUCHNIA - 90-METROWY STYLOWY APARTAMENT Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży imponujący obiekt usług...

Rabka-Zdrój (Małopolskie, gm. Rabka-Zdrój)

2 599 000 PLN (3 650 zł/m2)

11
-
712 m2
-