• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 185

15092646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9634729 15092646 Kiedy weszłam, żeby go obejrzeć...wiedziałam ze spełniłby nie tylko moje oczekiwania, ale oczekiwania wielu przedsiębiorców. Ja już widziałam tam naszą nową siedzibę…NIebanalny? to wiadomo!Poznaj jego możliwości: 1. wiele miejsc do parkowani...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

790 000 PLN (5 743 zł/m2)

1
-
137.55 m2
1955
15092648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 9634732 15092648 Prezentujemy do sprzedaży nieruchomość komercyjną położoną w rejonie Pabianic.Obiekt ma około 600m2 powierzchni, na który składają się:1. część biurowa - ok 60m22. część magazynowa ok 200m23. część produkcyjna ok 440m2.Działka ma powierzchnię 9200m2....

Łask (Łódzkie, gm. Łask)

3 500 000 PLN (5 833 zł/m2)

12
-
600 m2
1980
15262616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14134637 15262616 MIEJSCE PARKINGOWE W HALI GARAŻOWEJ OS. SADYNa sprzedaż miejsce w podziemnej hali garażowej na osiedlu Sady w Gorzowie Wielkopolskim. Brama wjazdowa w pełni zautomatyzowana. Miejsce o powierzchni 18m2, z oświetleniem. W hali tylko 6 miejsc stanowisko...

Gorzów Wielkopolski (Os. sady) (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

60 000 PLN (3 333 zł/m2)

1
-
18 m2
-
15335125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy apartament w Bliska Wola Tower 16112275 15335125 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy apartament na warszawskiej Woli, ul. Marcina Kasprzaka. Dostępny do sprzedaży od teraz.Apartament ma powierzchnię 27 m2 i znajduje się w nowoczesnym kompleksie budynków apartamentowych. Jest to wygodn...

Warszawa (Wola), Marcina Kasprzaka

783 000 PLN (29 000 zł/m2)

-
-
27 m2
2022
15133374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 10613723 15133374 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż nieruchomość w Przemyślu o łącznej powierzchni 21543 m2 z czego : ● o łącznej powierzchni 21.543 m 2 , w użytkowaniu wieczystym do 5 grudnia 2089, z czego: - 15.725 m 2 (4 działki) to te...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

1 500 000 PLN (909 zł/m2)

11
-
1650 m2
1980
15133432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 10613724 15133432 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Oferujemy do sprzedaży obiekt produkcyjno - magazynowy o łącznej pow. 5000m2, zlokalizowany w Adamowie 26-212 Smyków powiat Konecki woj Świętokrzyskie. Przedmiotowa nieruchomość składa się z grun...

Adamów (Świętokrzyskie, gm. Smyków)

3 800 000 PLN (43 zł/m2)

11
-
88700 m2
2002
9526876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 77896 9526876 Do sprzedania hala użytkowa położona w miejscowości Solec Kujawski W skład hali wchodzą trzy pomieszczenia, biuro, pomieszczenia socjalne. Działka ogrodzona w całości. Bardzo dobry dojazd. Budynek ocieplony. Cena 300 000 zł jest kwotą netto. Poś...

Solec Kujawski (Kujawsko-Pomorskie, gm. Solec Kujawski)

400 000 PLN (1 223 zł/m2)

-
-
327 m2
-
15217205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal użytkowy w super lokalizacji 12935122 15217205 SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: Lokal użytkowy Miasto: Legnica Dzielnica: obręb Fabryczna Ulica: Rycerska Powierzchnia:189,11 m2 OPIS Własnościowy lokal użytkowy o pow.189,11 m2., przeznaczony na działalność rehabilitacyjną, laboratoryjną, kosmety...

Legnica, rycerska

799 000 PLN (4 225 zł/m2)

11
-
189.11 m2
-
15325582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15847530 15325582 W ofercie na sprzedaż lokal handlowo-usługowy po kapitalnym remoncie zaaranżowany na studio-mieszkanie posiadający łączną powierzchnie 92m2.Lokal umiejscowiony jest przy ul. Zwycięstwa 41 w oficynie na parterze. Istnieje możliwość wejścia od...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

439 000 PLN (4 772 zł/m2)

1
-
92 m2
1900
15324153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15797636 15324153 W pełni funkcjonalny lokal usługowy o wysokim standardzie w warszawskiej dzielnicy Ursynów.Lokalizacja: Warszawa, ul. Wąwozowa.Powierzchnia: 164 m2Własność: pełna własnośćCzynsz administracyjny: 1600 złZapraszamy do zakupu wyjątkowego lokalu usługowe...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 270 000 PLN (19 939 zł/m2)

1
-
164 m2
-
15323700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15781490 15323700 Super oferta!!! Cena ofertowa tylko 2900zł.m2 !!! Kupujący nie płaci prowizji!!! Jesteś pośrednikiem ,masz klienta - zapłacimy prowizję! Oferujemy do sprzedaży 1 piętrowy biurowiec z częścią magazynową na poziomie 0 na dużej działce z bardzo dużym...

Bytom, Strzelców Bytomskich

2 590 000 PLN (2 950 zł/m2)

-
1
878 m2
-
15322121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
HOTEL. RESTAURACJA, DYSKOTEKA 15737860 15322121 SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Numer oferty: SBDOC8827 Kategoria: BUDYNEK - Lokal użytkowy Miasto: Legnica Dzielnica: obręb CZARNY DWÓR Powierzchnia: 927,60 m2 Powierzchnia działki 2650 m2 OPIS Własnościowy budynek o pow. 927,60 m2., przezna...

Legnica, ,

1 690 000 PLN (1 823 zł/m2)

12
-
927 m2
-