• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 189

15486288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kultowa szkoła na sprzedaż KIELCE, PERYFERYJNA 19631632 15486288 Na sprzedaż: Kompleks edukacyjny z zapleczem sportowo-rekreacyjnym, o łącznej powierzchni 6.802 m² w Kielcach, przy ulicy Peryferyjnej.Oferujemy unikalną nieruchomość złożoną z zespołu 4 budynków o łącznej powierzchni 6.802 m², położoną na działce o ...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

21 000 000 PLN (3 087 zł/m2)

11
-
6802 m2
-
15317830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ubojnia drobiu 15639356 15317830 Ubojnia drobiu na sprzedaż w Ujnach koło Pierzchnicy! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - ubojnia drobiu zlokalizowana zaledwie 30 minut drogi od Kielc. Ubojnia o powierzchni około 500 m2 posiada unijny znak weterynaryjny. Możliwość ubo...

Ujny (Świętokrzyskie, gm. Pierzchnica)

1 000 000 PLN (2 000 zł/m2)

11
-
500 m2
-
15525074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek C pod działalność 1563m2 20499094 15525074 Budynek przy ulicy Peryferyjnej w Kielcach, o powierzchni 1566 m², to funkcjonalny obiekt, który doskonale nadaje się do wykorzystania pod biura, działalność księgową lub jako przestrzeń dla placówek edukacyjnych. Został wybudowany w latach 1996-2001...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

5 939 400 PLN (3 800 zł/m2)

11
-
1563 m2
2001
14781148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Połowa kamienicy w centrum Buska Zdroju 320m2 191079 14781148 OKAZJA- Obniżona cena!Sprzedam połowę kamienicy w centrum miasta Buska Zdrój ul. S. Batorego 320m2.Na połowę kamienicy składają się : 1) parter - lokal handlowo usługowy z łazienką oraz 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój - 70m22)  mieszkanie na ...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

1 299 000 PLN (4 059 zł/m2)

9
-
320 m2
-
15678110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23807911 15678110 OKAZJA! Na sprzedaż garaż murowany o pow. użytkowej 16 m2 (pow. zabudowy 20 m2) usytuowany przy ulicy Kazimierza Mielęckiego w Poznaniu!Nr ewidencyjny: działki 442, obręb: Wilda, arkusz: 20 - rejon ulic: Dolna Wilda, Hetmańska, Rolna, Traugutta.Stan ...

Poznań (Wilda), Kazimierza Mielęckiego

44 000 PLN (2 200 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15677004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23784009 15677004 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 50m atrakcyjna lokalizacja!Szukasz przestrzeni dla swojego biznesu? Lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 50 m idealny pod działalność handlową, usługową lub biurową. Świetna lokalizacja łatwy dojazd i wy...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

475 000 PLN (9 500 zł/m2)

11
-
50 m2
2025
15582769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Miejsce na Twoją działalność – LOKAL w Poznaniu! 21833095 15582769 Poszukujesz miejsca do prowadzenia działalności lub pod inwestycję?Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu handlowo-usługowy zlokalizowanego na poznańskim Łazarzu.Całkowita powierzchnia lokalu to aż 82,25m2, składa się na nią:• Pomieszc...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

299 000 PLN (3 646 zł/m2)

4
-
82 m2
-
15676775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23779759 15676775 Kamienica na sprzedaż położona na KazimierzuPowierzchnia: 1082m2Powierzchnia działki: 7arPrzeznaczenie: mieszkalno-usługoweCena: 10 000 000 złOferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 000 000 PLN (9 242 zł/m2)

1
-
1082 m2
-
15676774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23779757 15676774 Kamienica na sprzedaż położona na Starym MieściePowierzchnia: 954m2Powierzchnia działki: 10arPrzeznaczenie: mieszkalno-usługoweCena: 10 000 000 złOferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 000 000 PLN (10 482 zł/m2)

1
-
954 m2
-
15676476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 23770674 15676476 Drodzy Państwo, Oferujemy do sprzedaży obiekt przemysłowy w bardzo dobrej lokalizacji w Opolu z przeznaczeniem na uciążliwe działalności np. recykling, skład ciężkich materiałów, produkcja, handel i usługi.Nieruchomość składa się z dwóch działek o ł...

Opole (Zakrzów) (Opolskie, gm. Opole)

5 000 000 PLN (413 zł/m2)

1
-
12111 m2
-
15529106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pobiedziska -hale ,biura ,72 434m2 działka. 20581070 15529106 Hala produkcyjnaNieruchomość znajduje się w miejscowości Pomarzanowice, w gminie Pobiedziska, województwie wielkopolskim. Zaledwie 3 km dzielą ją od Pobiedzisk, a do centrum Poznania można dotrzeć w około 30 min. Poznań, jako jedno z największych mia...

Pobiedziska (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

10 865 100 PLN (1 087 zł/m2)

11
-
10000 m2
-
15674272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23724810 15674272 Piastów, północna część miasta – na sprzedaż czterokondygnacyjny budynek mieszkalno - usługowy w stanie surowym, w pełni podpiwniczony. Rozprowadzone instalacje elektryczne, gazowe i wodne. Budynek posadowiony na działce o pow. 716 m2. Powierzchnia z...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

2 000 000 PLN (4 155 zł/m2)

7
-
481.3 m2
-