• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 189

15535587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek usługowo-mieszkaniowy. ul. Bat. Chłopskich 20730759 15535587 ***** TYLKO U NAS*****Na sprzedaż prezentujemy budynek usługowo-handlowo-mieszkaniowy, znajdujący się w przemysłowej części Kielc, w sąsiedztwie Targów Kielce.Powierzchnia użytkowa budynku- 198,01m2Kubatura- 538,80m3Pow. zabudowy- 90,43m2Wysokość bud...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 950 000 PLN (9 848 zł/m2)

11
-
198 m2
2012
15029806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 7442309 15029806 Atrakcyjny budynek, idealny pod inwestycję deweloperską usytuowany w Bornem Sulinowie. Pięciokondygnacyjny budynek o powierzchni 5500 m2, w stanie surowym, zbudowany z wielkiej płyty, podpiwniczony, położony na dużej działce - 6757 m2. Budynek świetn...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

1 190 000 PLN (216 zł/m2)

11
-
5500 m2
-
15681261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23853540 15681261 Oferta dostępna tylko w VERITAS Nieruchomości ! Przedstawiam ofertę sprzedaży - obiektu, biurowca znajdującego się w Wolbromiu przy ul. Piłsudskiego 57 a. Jest to dwupiętrowy budynek biurowo- usługowy znajdujący się w centrum miasta Wolbrom. Budyn...

Wolbrom (Małopolskie, gm. Wolbrom)

9 200 000 PLN (2 179 zł/m2)

11
-
4222 m2
-
15676737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23777340 15676737 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 95 m2, w którym obecnie prowadzony jest sklep spożywczy. Budynek docieplony, po remoncie, w dobrym stanie technicznym, z częściowym wyposażeniem.Lokal znajduje się przy głównej drodze oraz przystanku autobuso...

Rozkoszówka (Lubelskie, gm. Uchanie)

120 000 PLN (1 263 zł/m2)

1
-
95 m2
-
15610851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22417056 15610851 Na sprzedaż działka o powierzchni 1703 m² zabudowana budynkiem piętrowym usługowo-handlowym o powierzchni użytkowej 270,25 m² z dostępem do garażu wolnostojącego oraz dużego parkingu. Obecnie budynek jest wynajmowany (oddzielnie parter oraz piętro) c...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

3 490 000 PLN (5 077 zł/m2)

1
-
687.44 m2
-
14450548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 128483 14450548 Do sprzedaży działająca restauracja w ścisłym centrum miasta na 110 osób. Dobre zaplecze kuchenne, sanitarne. Sala duza otwarta , sala bankietowa i kameralna. W okresie wiosennym , letnim i jesiennym dodatkowo można wystawic stoliki na dzierżawionym ...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

1 000 000 PLN (2 674 zł/m2)

3
-
374 m2
-
14374956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 125026 14374956 do sprzedaży pensjonat w Karpaczu położony w ciekawej lokalizacji, możliwość rozbudowy. W budynku pięć mieszkań , po modernizacji możliwe zwiększenie liczby mieszkań. Wszystkie media, ogrzewanie na ekogroszek , przyłącze gazowe w działceOferta 143600...

Karpacz (Dolnośląskie, gm. Karpacz)

2 500 000 PLN (6 250 zł/m2)

11
-
400 m2
-
13208813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 87566 13208813 Na sprzedaż nieruchomość mieszkalno usługowa zlokalizowana w bliskiej okolicy Karpacza .Budynek główny o powierzchni 620 m2 to stylowy pensjonat po rozbudowie i kapitalnym remoncie . Parter składa się z obszernego hollu stylowego baru ,sali biesiadne...

Podgórzyn (Dolnośląskie, gm. Podgórzyn)

2 500 000 PLN (1 302 zł/m2)

11
-
1920 m2
-
15602700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja z widokiem – domki na krótki najem 22238914 15602700 Prezentujemy wyjątkową inwestycję zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Huta Koszary, tuż przy Świętym Krzyżu - jednym z najatrakcyjniejszych turystycznie regionów Polski. Ta wyjątkowa nieruchomość składa się z 4 drewnianych domków przeznaczonych ...

Huta Koszary (Świętokrzyskie, gm. Bieliny)

6 000 000 PLN (21 429 zł/m2)

11
-
280 m2
2024
15598938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zajazd Cichy Dworek Mroczków Gościnny 22159551 15598938 Biuro Nieruchomości Great House ma zaszczyt przedstawić państwu nietuzinkowy Zajazd Cichy Dworek zlokalizowany w m. Mroczków Gościnny przy trasie głównej Radom-Piotrków (droga krajowa nr.12).Świetna lokalizacja w obrębie 2km przystanki autobusowe, sz...

Dzielna (Łódzkie, gm. Opoczno)

5 900 000 PLN (8 429 zł/m2)

12
-
700 m2
2002
15598853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjny Hotel z widokiem na Zamek w Chęcinach 22157578 15598853 Szukasz wyjątkowej nieruchomości w malowniczych Chęcinach? Oto doskonała okazja! Przedstawiamy hotel z zapleczem gastronomicznym i częścią mieszkalną, położony zaledwie 1 km od centrum miasta i zamku w Chęcinach - w spokojnej i dobrze skomunikowanej ...

Chęciny (Świętokrzyskie, gm. Chęciny)

7 900 000 PLN (4 991 zł/m2)

12
-
1583 m2
2013
15588531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowo-handlowy 80m2 21935165 15588531 Zapraszamy do zapoznania się z nowa Great Ofertą sprzedaży lokalu usługowo-handlowego mieszczącego się w cichej, pięknej i spokojnej okolicy w m. Smarków na działkach o łącznej powierzchni  2900m2 . Budynek może w dalszym ciągu być wykorzystany pod d...

Smarków (Świętokrzyskie, gm. Stąporków)

179 000 PLN (2 238 zł/m2)

5
-
80 m2
1960