• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 193

15581070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 21789114 15581070 DOM Z PROSPERUJĄCĄ GOSPODĄ I PARKINGIEM DLA TIR-ÓW NA SPRZEDAŻ! Piława to niewielka miejscowość położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie wałeckim, w gminie Wałcz.Odległość do Wałcza to 6,5 km. Piława znajduje się w bezpośredniej bliskoś...

Kłębowiec (Piława) (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

950 000 PLN (3 167 zł/m2)

1
-
300 m2
-
15460342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19053941 15460342 Z przyjemnością prezentujemy lokal użytkowy o powierzchni ok 80 m2 znajdujący się w samym centrum urokliwego miasta powiatowego Wałcz położonego między dwoma jeziorami. Ta doskonała lokalizacja zapewnia nie tylko wygodny dostęp dla klientów, ale takż...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

311 610 PLN (3 900 zł/m2)

1
-
79.9 m2
-
15378685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17223900 15378685 Oto wyjątkowa okazja dla przedsiębiorców poszukujących doskonałej lokalizacji dla swojej działalności. Mamy przyjemność zaprezentować lokal użytkowy znajdujący się w samym centrum urokliwego osiedla wielorodzinnego. Ta doskonała lokalizacja zapewnia ...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

250 000 PLN (2 684 zł/m2)

1
-
93.15 m2
-
15079518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9073346 15079518 Na sprzedaż parter budynku w centrum Nowogardu tuż przy ruchliwej ulicy z dużym przepływem zarówno pieszych, jak i samochodów. Wokół znajdują się wszelkie udogodnienia jak np. sklepy wielobranżowe, restauracja, bank, hotel.Nieruchomość podzielona na ...

Nowogard (Zachodniopomorskie, gm. Nowogard)

590 000 PLN (7 067 zł/m2)

3
-
83.49 m2
1940
15748091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25106032 15748091 Na sprzedaż: Obiekt handlowo-usługowy, centrum Bydgoszczy - działka 930 m² Na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy położony w centrum Bydgoszczy . Idealny na działalność usługową, handlową lub magazynową. Charakterystyka budynku: M...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 200 000 PLN (2 592 zł/m2)

11
-
463 m2
-
15227808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 13265847 15227808 Turystyczna część UstkiPełne wyposażenie apartamentów, meble, sprzęt AGD,TV, zmiany pościelowe. Ustka Wschodnia Przewłoka (1500 m.od Centrum Miasta ) ul. Zb. Herberta. Dochodowy pensjonat. Nieruchomość zabudowana 6 domkami wolnostojącymi, dwupokojowy...

Przewłoka (Pomorskie, gm. Ustka)

2 249 000 PLN

11
-
1238 m2
-
13867312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 38659 13867312 Świdnica, obiekt biurowy, centrum, sprzedam, 1 320 000 zł, netto. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 157 o powierzchni 1665 m2 oraz prawo własności zabudowań posadowionych na tym gruncie: - ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 320 000 PLN (602 zł/m2)

12
1
2191 m2
-
15744178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25037520 15744178 Wiechlice, nieruchomość mieszkalno- magazynowa, działka 58 ar, cena 3 500 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż polecam Państwu nieruchomość zabudowaną 2 budynkami parterowymi o powierzchni 1000 m2 i 830 m2 na dużej działce w strefie przemysłowej w Wiec...

Wiechlice (Lubuskie, gm. Szprotawa)

3 500 000 PLN (1 913 zł/m2)

10
1
1830 m2
1970
15635857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22947169 15635857 Szprotawa, obiekt usługowo-magazynowy, powierzchnia 600 m2, sprzedam, cena 749 000 zł. Nowa cena! Wyłącznie w WGN Nieruchomości. Przedmiotem oferty jest przestronna nieruchomość usługowo-magazynowa zlokalizowana w Szprotawie przy ul. Ko...

Szprotawa (Śródmieście) (Lubuskie, gm. Szprotawa)

749 000 PLN (1 248 zł/m2)

2
1
600 m2
-
15373970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 17086275 15373970 Małomice, obiekt przemysłowy, hala, magazyn, 170 m2, cena 390 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż nieruchomość zabudowana murowanym budynkiem o powierzchni 160 m2 na działce nr 52827 o powierzchni 329 m2. Oferowana nieruchomość znajduje się w części...

Małomice (Lubuskie, gm. Małomice)

390 000 PLN (2 438 zł/m2)

3
1
160 m2
-
15588953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 21948915 15588953 Szprotawa, obiekt warsztatowo-magazynowy, 171 m2, sprzedam, cena 390 000 zł. Nowa cena! Oferta wyłącznie w WGN Nieruchomości. Sprzedam lokal usługowy nadający się pod warsztat lub magazyny. Obiekt znajduje się przy głównej ulicy w Szpro...

Szprotawa (Lubuskie, gm. Szprotawa)

390 000 PLN (2 281 zł/m2)

3
1
171 m2
-
15575833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21658889 15575833 Szprotawa, budynek użytkowy 420 m2, działka 16 ar, cena 2 990 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna, budynek murowany parterowy zlokalizowany na działkach o powierzchni 1628 m2 w centrum Szprotawy. Sprzedaż dotyczy również dzia...

Szprotawa (Centrum) (Lubuskie, gm. Szprotawa)

2 990 000 PLN (6 842 zł/m2)

7
1
437 m2
1980