• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 176

15227808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 13265847 15227808 Turystyczna część UstkiPełne wyposażenie apartamentów, meble, sprzęt AGD,TV, zmiany pościelowe. Ustka Wschodnia Przewłoka (1500 m.od Centrum Miasta ) ul. Zb. Herberta. Dochodowy pensjonat. Nieruchomość zabudowana 6 domkami wolnostojącymi, dwupokojowy...

Przewłoka (Pomorskie, gm. Ustka)

2 249 000 PLN

11
-
1238 m2
-
13867312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 38659 13867312 Świdnica, obiekt biurowy, centrum, sprzedam, 1 320 000 zł, netto. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 157 o powierzchni 1665 m2 oraz prawo własności zabudowań posadowionych na tym gruncie: - ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 320 000 PLN (602 zł/m2)

12
1
2191 m2
-
15744178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25037520 15744178 Wiechlice, nieruchomość mieszkalno- magazynowa, działka 58 ar, cena 3 500 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż polecam Państwu nieruchomość zabudowaną 2 budynkami parterowymi o powierzchni 1000 m2 i 830 m2 na dużej działce w strefie przemysłowej w Wiec...

Wiechlice (Lubuskie, gm. Szprotawa)

3 500 000 PLN (1 913 zł/m2)

10
1
1830 m2
1970
15635857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22947169 15635857 Szprotawa, obiekt usługowo-magazynowy, powierzchnia 600 m2, sprzedam, cena 749 000 zł. Nowa cena! Wyłącznie w WGN Nieruchomości. Przedmiotem oferty jest przestronna nieruchomość usługowo-magazynowa zlokalizowana w Szprotawie przy ul. Ko...

Szprotawa (Śródmieście) (Lubuskie, gm. Szprotawa)

749 000 PLN (1 248 zł/m2)

2
1
600 m2
-
15373970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 17086275 15373970 Małomice, obiekt przemysłowy, hala, magazyn, 170 m2, cena 390 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż nieruchomość zabudowana murowanym budynkiem o powierzchni 160 m2 na działce nr 52827 o powierzchni 329 m2. Oferowana nieruchomość znajduje się w części...

Małomice (Lubuskie, gm. Małomice)

390 000 PLN (2 438 zł/m2)

3
1
160 m2
-
15588953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 21948915 15588953 Szprotawa, obiekt warsztatowo-magazynowy, 171 m2, sprzedam, cena 390 000 zł. Nowa cena! Oferta wyłącznie w WGN Nieruchomości. Sprzedam lokal usługowy nadający się pod warsztat lub magazyny. Obiekt znajduje się przy głównej ulicy w Szpro...

Szprotawa (Lubuskie, gm. Szprotawa)

390 000 PLN (2 281 zł/m2)

3
1
171 m2
-
15575833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21658889 15575833 Szprotawa, budynek użytkowy 420 m2, działka 16 ar, cena 2 990 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna, budynek murowany parterowy zlokalizowany na działkach o powierzchni 1628 m2 w centrum Szprotawy. Sprzedaż dotyczy również dzia...

Szprotawa (Centrum) (Lubuskie, gm. Szprotawa)

2 990 000 PLN (6 842 zł/m2)

7
1
437 m2
1980
15428315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18347003 15428315 Małomice, lokal 39 m2, sprzedam, cena 179 000 zł. oferta wyłącznie w WGN Nieruchomości. Sprzedam lokal usługowy w centrum Małomic. Nieruchomość położona jest przy głównej ulicy miasta. Budynek składa się z dwóch części. Pierwsza, większa ...

Małomice (Lubuskie, gm. Małomice)

179 000 PLN (4 590 zł/m2)

2
1
39 m2
-
15306284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15334850 15306284 Żary, lokal usługowy, 104,8 m2, sprzedam, 225 000zł. Na sprzedaż lokal zlokalizowany na skrzyżowaniu ulicy Zakopiańskiej i Żagańskiej. Nieruchomość nadaje się do remontu, co daje duże możliwości adaptacyjne. Lokal może pełnić funkcje mieszkalną ...

Żary (Lubuskie, gm. Żary)

225 000 PLN (2 163 zł/m2)

1
1
104 m2
-
13867249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 38670 13867249 Nowa Sól, teren inwestycyjny, 1399 m2, sprzedam, 700 000zł. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI, Obiekt w centrum Nowej Soli z zabudowaniami. Na terenie znajduje się 7 garaży, portiernia, wiata, hala z kotłownią i pomieszczeniami gospodarczymi oraz...

Nowa Sól (Lubuskie, gm. Nowa Sól)

700 000 PLN (500 zł/m2)

11
1
1399 m2
-
13867304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 38647 13867304 Lubin, budynek biurowy, centrum miasta, sprzedam, 700 000 zł netto. Budynek biurowy na dużej działce kilkaset metrów od ścisłego centrum miasta. Na sprzedaż duża działka zabudowana budynkiem biurowym, wolnostojącym dwu- i trzykondygnacyjnym...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)

700 000 PLN (558 zł/m2)

12
1
1255 m2
-
13867122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 38651 13867122 Wołów, centrum, biura i magazyn, sprzedam, 730 000 zł netto. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu oznaczonej geodezyjnie nr 159 o powierzchni 0,2739 ha oraz prawo własności budynków posadowionych na tym gruncie...

Wołów (Dolnośląskie, gm. Wołów)

730 000 PLN (360 zł/m2)

12
1
2027 m2
-