• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 309

15882270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27659044 15882270 Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny hotel zlokalizowany w Warszawie, oferujący doskonałe warunki zarówno do prowadzenia działalności hotelarskiej, jak i inwestycyjnej.Dane techniczne budynku:Powierzchnia zabudowy budynku: 680,76 mkw....

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 233 640 PLN (12 907 zł/m2)

11
-
2265 m2
2012
15872864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27502942 15872864 Na sprzedaż lokal użytkowy w Warszawie, Kabaty, ul. Mielczarskiego. Cena nieruchomości wynosi 1 260 000 PLN, co przekłada się na 9 921 PLN za metr kwadratowy. Lokal o powierzchni 127 m² (61m² parter i 66m² przyziemie), idealny pod usługi, sklep, wete...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 260 000 PLN (9 921 zł/m2)

2
-
127 m2
1994
15671068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23662458 15671068 Na sprzedaż kamienica do remontu Praga Południe, Plac SzembekaBudynek z 1923r. z sześcioma lokalami mieszkalnymi, położony w doskonałej lokalizacji przy samym Placu Szembeka na warszawskiej Pradze Południe. Nieruchomość wymaga kapitalnego remontu. ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 620 000 PLN (10 234 zł/m2)

11
-
256 m2
-
15878206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27591203 15878206 GARAŻ NA SPRZEDAŻ ŻOLIBORZ, UL. KOŹMIANA Wygodne i bezpieczne parkowanie + możliwość ładowania auta elektrycznegoNa sprzedaż garaż o powierzchni 16,6 m², położony przy ul. Koźmiana w Warszawie (Żoliborz Kępa Potocka).Budynek garażowy z ok. 2008 rok...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

200 000 PLN (12 500 zł/m2)

11
-
16 m2
2008
15683409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23893305 15683409 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną kompleksem budynków o funkcji innej niż mieszkalna, położoną w Warszawie, w dzielnicy Białołęka.Nieruchomość stanowi zorganizowaną i funkcjonującą całość gospodarczą – obecni...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 500 000 PLN (6 722 zł/m2)

11
-
1562 m2
1990
15893500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913252 15893500 Lokal inwestycyjny z Żabką, nowe budownictwo Miasteczko UrsusNa sprzedaż lokal usługowy z najemcą: umowa najmu z siecią Żabka Polska. ✔ Sklep działa od stycznia 2024 ✔ Najemca Żabka Polska ✔ Umowa najmu 10 lat✔ Narożnik, duże witryny✔ ul. Habich...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 700 000 PLN (18 280 zł/m2)

1
-
93 m2
2024
15893491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913230 15893491 Sklep Żabka na Pradze, niedaleko Placu Konesera. Na sprzedaż lokal usługowy z najemcą: umowa najmu z siecią Żabka Polska. ✔ Najemca Żabka Polska ✔ Umowa najmu 10 lat✔ Bezpieczne wyjście✔ Dodatkowe zabezpieczenia w umowie✔ Umowa w EUROW bardzo do...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 225 300 PLN (18 700 zł/m2)

1
-
119 m2
2025
15893507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913247 15893507 Lokal inwestycyjny z salonem urody, nowe budownictwo Miasteczko UrsusNa sprzedaż lokal usługowy inwestycyjny z najemcą: umowa najmu z profesjonalnym salonem urody – konceptem beauty & personal care, specjalizującym się w zaawansowanej pielęgn...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (20 625 zł/m2)

1
-
48 m2
2024
15893496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913243 15893496 Otwarta w 2024 Żabka w nowym budownictwie na WilanowieDziałający do 2024 roku sklep z historią – sprawdzony lokal usługowy w funkcjonującym otoczeniu, z najmem, ruchem i potencjałem dalszego wzrostu wartości.Na sprzedaż lokal usługowy z najemcą: umow...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 387 450 PLN (20 530 zł/m2)

1
-
165 m2
2024
15893506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913229 15893506 Atrakcyjny parterowy lokal usługowy na sprzedaż w Śródmieściu. Parametry oferty:- Powierzchnia lokalu: 100 m2,- Lokal wynajmowany przez Żabka Polska,- Umowa podpisana na okres 10 lat, - Wszystkie opłaty licznikowe, wywóz nieczystości po stronie Najem...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 000 PLN (43 000 zł/m2)

1
-
100 m2
2021
15893502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913254 15893502 Lokal inwestycyjny z cukiernią, nowe budownictwo Miasteczko UrsusNa sprzedaż lokal usługowy z najemcą.✔ Sklep działa od stycznia 2024 ✔ Najemca Żabka Polska ✔ Umowa najmu 5 lat✔ W ciągu lokali usługowychW bardzo dobrym punkcie Miasteczka Ursus, d...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (15 690 zł/m2)

1
-
58 m2
2024
15893497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913253 15893497 Warszawa – sprzedam lokal usługowy z najemcą w Śródmieściu, tuż obok Placu Konstytucji.✔ stabilny najemca od 2018 roku✔ czynsz najmu ponad 22.000 netto miesięcznie + opłaty✔ lokal tuż obok Placu Konstytucji (prostopadła ulica)✔ lokal na parterze (z c...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 747 181 PLN (29 670 zł/m2)

1
-
160 m2
-